Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom 35 éves vékony típusú...

Párom 35 éves vékony típusú férfi. Nagyon sokat ver a szíve orvosi vizsgálaton 168/percet vert. Emellett éjszaka arra ébred, hogy nem kap levegőt. Ki szoktam nyitni az ablakot és nyugtatgatom, az segít egy kicsit. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Orvoshoz augusztusban kell menni, de addig mit tudnék tenni?

2014. júl. 17. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Par evvel vagyok fiatalabb. Elmentem szivkorhazba, nem tudtad, Atmentem a megyeibe, ott azt mondtad, hogy veralvadas gatlot kell szednem eletem vegeig. Elmentem vert adni,es megmondta a dokino, hogy tul suru a verem. Igyak sok folyadekot minden nap, es jarjak rendszeresen vertadni. Megfogadtam a no tanacsat, es a harmadik veradason nem volt semmi bajom. Persze nem vagyok orvos, de hasonlo korban ugyanezzekkel a tunetekkel voltam.
2014. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül ezt nehéz megmondani. Lehet stressz miatt is. A szapora szívverés nagyon rossz, ijesztő érzést okoz (tapasztalat). Citromfű teát igyon, van gyógynövényboltban és gyógyszertárban is nyugtató hatású tabletta, vegyetek. Lehet a szapora szívverést néhány praktikával mérsékelni, amikor nagyon ver. erős hasprés mintha kakálna, enyhe nyomás a szemre, de csak ha nem szemüveges. Jéghideg víz apró kortyokban.
2014. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyét vizsgálták már? Ha nem, akkor irány a háziorvos, a pajzsmirigy-túlműködés okozhat ilyen tüneteket.
2014. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök egyszerü dologtól is lehet ilyen: kevés sót eszik, ezért kevés a szervezetében a víz...a kevesebb vért sokkal több munka a szívnek eljuttatni mindenhová.
2014. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet:

1.szívprobléma

2.neurológiai

3.táplálkozási


én arra gyanakodok, hogy vékony = alultáplált, gyenge immunrendszer+idegrendszer = egészséges étrend, életvitel, mozgás és kiegészítők kellenek neki.


menjetek el több orvoshoz is, de sajnos fennáll a lehetősége, hogy senkit se fog érdekelni vagy félrediagnoztizálják. 8 orvos után már általában 2-3 egyformát mond.


és folyamatosan kutass a neten a tünetek és kezelések után. életet menthet.

2014. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Vérvételre megprobálom rávenni hátha csak ennyi a gond.

Citromfű teát szoktam neki adni néha csak most nyáron nem igazán fogja meginni hiába hűtőm le.. Tabletta: Sajnos ezzel is gondok vannak, mert miikor a gyógyszertárba is bemegyek a legkisebb gyógyszert kérem mert egyszerűen a nagyobbat nem bírja lenyelni.

A praktikákat elmondom neki, hátha sikerül.

Stressz van sajnos mindig...

A pajzsmirigyet nézték és azzal nincs gond.

Az a baj, hogy szerintem sósan is eszik mint kellene, vízet pedig sokt iszunk."Ez volt az újévi fogalamunk."

Vékony de sokat eszik. Elmegyünk több orvoshoz.

2014. júl. 17. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!