Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelenleg mi miatt keseregtek?

Jelenleg mi miatt keseregtek?

Figyelt kérdés

Én azon, hogy apám holnap jön ki a kórházból. Eredetileg péntekig bent tartották volna. Nem volt egy hét sem, hogy megszokhassam a nyugalmat. Éppen csak furcsállom és örülök, hogy milyen jó érzés, ha senki nem kiabál, baxogat és gúnyolódik, ami persze sosem baxogatás és sosem gúnyolódás, csak elmondja a véleményét, ha meg nem tetszik, nem kell beszélgetnünk. Ilyenkor viszont rövidesen máris tovább folytatja, mert "elfelejti"... Szóval... én most ezen. Kiélvezem az utolsó estémet.


A ti szíveteknek mi a bánata?


2023. okt. 24. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ebben a pillanatban nem bánt semmi, ami nagyon ritka, szóval örülök neki.
2023. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szolovjov ***** válasza:
56%
Meghalt a macskám.
2023. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1: Szuper! Ritka, ha nincs semmi. Szurkolok, hogy eltartson még egy darabig.


2: Őszintén sajnálom :( Sok szeretet tudnak adni rövid életük során. Kitartást neked!

2023. okt. 24. 16:12
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
hát, itt vagyok ötven évesen, és utálom a munkám. Két nagy téma érdekelne, de egyikből sem tudok megélni, leginkább azért mert rohadtul nincs önbizalmam és kitartásom bizonyos dolgokhoz. De ezt a fostos melót abba kell hagyni, és kevésbé fostosat csinálni, ha már az nem megy, amit szeretnék.
2023. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Van egy betegsegfajta, tudomanyilag bizonyitott de megis sok ember hitkent kezeli. gondolom mindenki tudja mirol van szo.


Sajnos aldozata lettem, mar 5x probalkoztam sziasztokozni innen, egyetemet befejeztem mert atraktak onkoltsegesre rossz atlag miatt es mert orvosi javaslatra kiirattak 1 felevre. Persze elfogadtak azzal nincs baj. Csak az atlagom volt kegyetlen fos, epp hogy csusztam felevben azon. Szegenyek vagyunk, nincs penz finanszirozni. Nincs eleg felevem tamogatottan hogy befejezzem, semmihez nincs motivacio.


Most bofogjetek meg hanyjatok le, de ez van. Hivjatok munkakerulonek meg szardarabnak, mar volt minden csaladtagtol is haverok mar elhagytak persze, szoval ennyi.


Pszichiaterrel rengeteg gyogyszert probaltunk kb 2019 ota. Egyik sem valt be. Titulalva lettem kezeles rezisztensnek. Meg opioid agonistak sem hatottak elegge.


Es persze kit vonnak felelossegre? A dokit, meg engem.


Ez olyan, hogy ugye a villam nem mindig oda csak ahol a legmagasabb a pont.


Egy analogia: Belemcsap a villam, sikerul tulelnem 2 napig ameddig szivritmus zavarom nem lesz. Ki a hibas, hogy a villam pont belem csapott az utcan a mellettem elmeno 20 ember helyett? Vagy az 1 km-es sugaron beluli 1000 - 2000 ember helyett?


Termeszetesen en mint munkakerulo meg mondjatok valami kreativ szitokszot mert mar unom ugyanazt hallgatni meg higyjetek amit akartok meg ne is higyjetek ebben a tudomanyagban csak legyetek elfogultak es csolatas zero empatiaval. De a szegeny rakos akinek morfiumot adnak a fajdalmaira jaj szegeny. Es a lelki problemak? Amire nincsen gyogyszer?


Es meg mindig en vagyok a hibas. Most johet hogy nem teszel semmit erte, nem igazan akarod. Hallottam mar mind, ateltem mar mind, nem tettem meg egyiket sem meg hasonloakat sem. Probaltam igen.


Es en vagyok a hibas, mindig en leszek a hibas, velem veszekednek hogy milyen vagyok, engem hagynak el mert en vagyok a hibas. Nem a betegseg, en mint szemely.

2023. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Most semmi baj nincsen hála az istennek. Remélem mindenkinél megoldások majd a probléma
2023. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

én a NAV miatt.

kaptam egy fizetési felszólítást késedelmi kamat miatt: 23ft


miközben tavaly MÁR FIZETTEM késedelmi kamat miatt 20ezret


és most is kérnek ennyit... nem tudom elhinni, elképzelni mi a sz.rt nem fizettem be, mikor mindent, minden számlát/NAV értesítést/adót/stb. napra pontosan fizetek!!

2023. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére semmi miatt jelenleg. Alapjáraton nagyon boldog ember vagyok. Nehéz engem felidegesíteni vagy elszomorítani
2023. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Hat éve hagytak el. Egyszerűen képtelenség ismerkedni és normális párkapcsolatot találni.

Szóval a magány miatt vagyok keserű....

2023. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Azon hogy nem rúgtam fel a postán az elèm tolakodó, sorszám nèlküli öreget. Remèlem a koporsójába sietett annyira.
2023. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!