Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem értem miért jó...

Csak én nem értem miért jó megoldás a szekálás ellen az iskolai lövöldözés?

Figyelt kérdés

Most hallottam egy szerb iskolai lövöldözésről, és nagyon meg lepődtem, hogy mennyi ember áll a fiú mellett mert, hogy karma megérdemelték stb.(mivel ugye szekálták a fiút)én viszont nem érzek így szóval 2 kérdésem van

1. Mi van az ártatlanokkal akiket meg ölt, azok is megérdemelték vagy mi?

2. Csak én vagyok az egyetlen aki nem ért ezzel egyet és nem támogatja a fiút?



#lövöldözés #iskolai lövöldözés #Szerb lövöldözés #Szekelás
2023. okt. 26. 04:20
A kérdező szavazást indított:
Én se értek egyet, és én se támogatom a fiút
Én egyet értek, és támogatom a fiút
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem problémamegoldásról szól, hanem bosszú, a frusztráció levezetése. Sokan vagyunk/voltunk így suliban, hogy szr a világ, mert a suliban (is) bántanak, és amikor ez már az elviselhetetlenségig fajul, akkor jön az, hogy "jó, most akkor megmutatom, hogy én is képes vagyok bántani titeket, nesztek".
2023. okt. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nézd meg a Klass című filmet a témában.


Nem arról van szó, hogy megoldás lenne, hanem arról, hogy a bullying áldozatát annyira kicsinálták, hogy nem lát maga előtt megoldást, csak a bosszút.


Ráadásul a legtöbb szekáló olyan áldozatot választ, aki alapból visszafogott, de ha elszakad nála a cérna, akkor bedurvul, és ezeket a dühkitöréseit egy ideig élvezik a szekálók, aztán egyszer csak baj lesz belőle. Nem feltétlenül lövöldözés, vannak enyhébb változatok is.

2023. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Milyen ártatlanokkal? Azok is tuti röhögtek rajta,lenèztèk. Nem jbbak a zaklatóitól.

Mind megèrdemelte.

2023. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Felesleges itt racionális érvet keresni. Volt egy zavart lelkivilágu ember, aki fegyverhez jutott, és a fegyverrel halálos sérüléseket okozott. Ennyi.

Van 8500 millió ember a földön, akárhogy vigyáznánk, értelmeznénk, ennyi ember között, időként elkerülhetetlenek az ilyen történések. Nagyon alábecsülve ha feltételezük, hogy 1 millióból csak egy ember ilyen zavart elmebeteg, akkor minden pillanatban 8500 ilyen potenciális elkövető járkál köztünk. Ezért csak idő, alkalom, lehetőség kérdése hogy ilyen történjen.

2023. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Azok is hibásak az ártatlanok miatt akik kicsinálták a fiút. Végülis ők ölték meg őket.
2023. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert nincs megoldva és kétségbeesnek már azok akiket szekálnak.
2023. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Azokkal is baj van a fejekben, akik támogatnak egy iskolai lövöldözőt.
2023. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!