Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj a korábbi sötétedésse...

Mi a baj a korábbi sötétedéssel? Semmi keresnivalója sötétben az embereknek az utcán.

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy az emberek nagy része még nem is végzett a munkában amikor màr sötet van.
2023. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitana. ***** válasza:
82%
Szerintem semmi, de én kimegyek sötétben is bárhova.
2023. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy neked sincs semmi keresnivalód mások életében. 😉
2023. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyben tévedsz:

Egy munakaalapú társadalomban igenis van keresni valója az embernek este is.

2023. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A sötétség relatív. Vannak Budapestnek olyan övezetei, ahol bőven elég lenne, ha csak az utca egyik oldalán világítana minden második világítótest, - persze nem úgy, hogy ezek a világítótestek "80" méter magasan vannak telepítve, mint jelenleg. Bőségesen elég lenne a legmagasabb szabvány szerint gyártott járművek magasságához igazítani ezeket. Azt sem lenne butaság újra gondolni, hogy például egy eléggé széles hídnak (konkrétan az Árpád-hídra gondolok most éppen), miért a közepén világítják meg terrawattokkal a közepén futó síneket, amikor a fényre az érdemi igény a híd szélén jelentkezhet, - ahol gyalogosok és kerékpárosok fordulhatnak elő. Igény nincs erre, - mindenki fizeti még a jövő évszázad kiadásait is, - olyan országban meg pláne, ahol alap, hogy azt is kifizettetik akár többször is egy adófizetővel, amit életében nem vett, nem vesz igénybe.

Visszatérve a munkára: nincs érdemi jelentősége annak, hogy mikor sötétedik, ill. világosodik, mert a szabad ég alatt elvégezhető munkák túlnyomó része világosban végezhető, viszont a csörömpölés esti, éjszakai órákra ütemezése sincs szinkronban az emberek pihenési szokásaival. Az megint egy másik kérdés, hogy a korunk vívmányaként elvárt teljesítménykényszer árnyékában ki szokott foglalkozni mások igényeivel, - mindenki sz@rik bele, hogy a másik ember tud-e pihenni a személyre szabott hülyeségeitől vagy sem és ez eljutott az elfogadott, ill. támogatott szintig! Erről ennyit! A fene nagy "demokrácia" eljutott arra a szintre, hogy lényegében bárki, bármit megtehet mások kárára büntetlenül, ha nem folyik fizikálisan a vér patakokban.

2023. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek sötétben autózni, úgyhogy nekem semmi bajom a korai sötétedéssel. :D
2023. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Amikor délután 5-6-ig dolgozom, akkor már mikor kilépek a munkahelyemről totál sötét van.

És mivel még a teleportálást nem találták fel, ezért kénytelen vagyok sötétben hazagyalogolni.


Ilyen egyszerű. 🤦

2023. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!