Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye mennyivel jobb volt ma...

Ugye mennyivel jobb volt ma reggel világosabban menni dolgozni, többet aludni? Az meg kit érdekel, mikor sötétedik, tèl közeleg.

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 07:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Én az óraátállítás körüli hisztit nem értem. Az emberek nagyrésze bolhából elefántot csinál.
2023. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk azokat érdekli, akiknek van valamennyi élete és ezért munka után még csinálnának valamit :D Persze, értem én, hogy a rabszolgáknak tök jó, hogy mehetnek világosban dolgoznak, aztán hazaérnek 3-ra-4-re és rátudják fogni a sötétre, hogy miért nem mozdulnak ki.
2023. okt. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

"Az meg kit érdekel, mikor sötétedik,"

Hát, remélem nálatok tökéletes a közbiztonság. Nálunk nem annyira és én nőként azért félek egy kicsit, mikor munkahelyről 5-6 környékén sötétben megyek haza.

2023. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

"Mondjuk azokat érdekli, akiknek van valamennyi élete és ezért munka után még csinálnának valamit"

És ki tart vissza? Vagy azt akartad mondani hogy abban az egyetlen órában volt csak életed, amivel visszább lett tekerve?

2023. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

Kedves leszavazó 75-os!


Mi bajod van a 3-as válaszommal, hogy leszavaztad?

Nem én tehetek róla, hogy a városomban szar a közbiztonság és tavasz óta elhatalmasodott itt a drogosok, alkoholisták száma. Bocs, ha nőként félek sötétben egyedül az utcán. 😡🤦

2023. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Fölösleges ez az óra ide oda ugrasztasa, be kene szuntetni
2023. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%

Látom a 75%-os, csak a leszavazó gombot ismeri. Ész érveket nem tud, ezért az ő együgyű értelmi szintjének megfelelően ad hangot a véleményének.


Adsz nekem önvédelmi leckéket ingyen?

2023. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
41%
Munka után ha hazaérek, zseblámpával és fejlámpával kell lenyírnom a füvet. Hát nagyon jó tényleg..
2023. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
#7 nyugi már engem is lepontoztak, mégse hisztizek. El kell fogadni.
2023. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Olyan szinten teszek rá, hogy sötétben megyek-e dolgozni, hogy az elmondhatatlan. Felőlem ebédszünetig is lehet sötét.


Viszont az kicsinál, ha a szabadidőmben kell sötétben kuksolni a szobában, ezért idén a nyári szerint fogok élni télen, rugalmas a munkaidőm, megtehetem.

2023. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!