Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 30 vagyok, és ez miatt...

Lassan 30 vagyok, és ez miatt depressziós vagyok, mert nem éltem az életem. Mihez kezdjek az életemmel?28/F

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Változtass rajta. Ilyen egyszerű. Csak akkor fog történni valami, ha másképpen cselekszel, másképpen fogod élni az életedet, mint eddig. Ha ugyanúgy élsz 28 éve, akkor 50 éves korodig szerinted mi fog történni, ha nem változtatsz ezen? Semmi, akkor az elkövetkező 22 éved is ugyanolyan lesz, mint a mostani 28.

Minden csak tőled függ és rajtad áll.

2023. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
0 háttérinfó nélkül elég nehéz bármi értelmeset valaszolni. Mi az hogy nem éltél semmit?
2023. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Változtass he nem kell betojni annyira.
2023. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Élj. Csináljam helyetted?
2023. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éld az életedet.
2023. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Emeld meg a valagadat, és szerezz normális munkát, ahol meg is fizetnek. Belföldön is van ilyen, én itthon dolgozom, de elégedett vagyok a bérrel. Vagy marad külföld. Mellette kezdj el valamit, ami érdekel, sport, rajz, festés, buli, utazás, stb nem tudjuk téged mi érdekel.

Én például sokat dolgozom, de mindig szorítok ki időt, hogy elmehessek valami kulturális helyre. Engem ez tölt fel.

2023. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Nem kell elkeseredni, 28 évesen még baromi könnyű pályát váltani, lakhelyet, stb. Én 35 évesen tettem meg, nem vagyok gazdag, mégis sikerült, a válásom után már van is egy nagyon szép és kedves élettársam, és az új munkámat is szeretem. Nem mondom, hogy egyik napról a másikra ment, de nem is tartott évekig. A pénz nem volt releváns, inkább az elhatározás. Mielőtt megtaláltam volna a kedvesemet, éltem szállóban is egy darabig, amit a munkáltatóm biztosított, majd albérletben, de szerintem ezt nem kell szégyellni. Mint írtam, én a válásom után határoztam el magam, én nem tudtam ezen folyamatosan sopánkodni és mindennap hullarészegre inni magam (egy bizonyos enzimprobléma miatt nem bírom az alkoholt, de igazából nem is akartam, más szert fogyasztani meg végképp nem, én erről azt gondolom, hogy aki csak így tud valamit feldolgozni, vagy inkább elviselni, az már nem ő, ott a személyiségének vége), és nem volt könnyű döntés haverokat, barátokat, megmaradt családtagokat “otthagyni”, de nem bántam meg. Azért idézőjeleztem az otthagyni szót, mert természetesen látogatom őket, Magyarország nem olyan nagy, hogy ne lehessen záros határidőn belül eljutni A-ból B-be. Tudom, hogy valaki nagyon nehezen szánja rá magát, hogy változtasson; de megéri--a saját tapasztalataim alapján. Nyilván sok lemondással jár, de sokat is kapsz cserébe, főleg ilyen fiatalon. Sok sikert!
2023. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem volt kamaszkorom, sehova sem jártam el. A szüzességemet is csak 25 évesen vesztettem el, aztan lefeküdtem öreg nőkkel, nem volt egy szép barátnőm még. Mostanában elkezdtem szórakozóhelyre járni, de üresnek érzem magamat
2023. okt. 31. 07:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerős.
nov. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!