Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit az esetek...

Van itt olyan akit az esetek többségében elkerülnek a támogatások?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy állandóan a nagycsaládosokat, 25 év alattiakat támogatják adó és mindenféle kedvezménnyel. És akinek nincs gyermeke, vagy nem is szeretne az már nem is létezik? A 30+os tömje az adóját egy üres zsebbe ami folyton kiürül, aztán a végén kiderül hogy hoppá nyugdíjat sem fogsz kapni hiába fizeted a nyugdíj járulékot..

#nagycsalád #Adók, járulékok
nov. 1. 14:29
A kérdező szavazást indított:
Több gyermekes családba származom
Nincs gyermekem mégis jól elvagyok
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Akinek csak magát kell eltartani az ne sírjon. Mindenhova utazhat a világban, mindent tanulhat ha engedi az egészsége ( ha meg nem akkor kap nyomorék díjat).
nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam jogosult ilyesféle támogatásra, ahogy elnézem nem is leszek ebben az országban.
nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Soha semmi támogatást nem vettem fel, vettünk fele. Mégis jól megvagyunk.
nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Nehogy már az a 60k akkora nagy támogatás legyen a fiatalok részére, ha megtudnak keresni nettó 480 ezret :), ha nem, akkor kevesebb a támogatás..

Szánalom, hogy ilyen infláció mellett ez fáj valakinek.

Nektek meg nem volt ekkora infláció ba**meg, mit kezdtél a lehetőségeiddel? Semmit. AKkor ne sírjál már, hogy nincs támogatás a f**** már.

Meg amúgyis milyen gagyi ember vagy, hogy valaki mástól, egy törvénytől vagy valamitől várod a megváltást, nevetséges vagy.

nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2,3-as kitartást kívánok nektek

1,4-es gratulálok hogy az alap funkciók működnek, Magyarország reménységei ti vagytok. Sajnos negatív értelemben.

nov. 1. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az első házasok kedvezményét kaptuk, de már akkor se lett volna elég a pelenkára, hát még most... Azt is csak másfél évig, mert önhibámon kívül elvesztettem a munkám, véletlenül se rendesen folyósított összeg, hanem munkabérhez megy hozzá. Mire újra lett munkám már lejárt a jogosultság. Semmi mást nem kapunk, mert korhoz kötik, miközben nem tehet arról az ember hogy mikor született. A 25 éven aluliak SZJA kedvezményéből is pont kiestünk mindketten és a párom a diákhitel eltörléséből is, mert már 30 felett fog megfoganni az utód. Már ha megfogan egyáltalán, mert erősen gondolkozom azon, hogy ne legyen inkább. Amit átéltem az iskolában, semmit se változott, sőt csak rosszabb a helyzet, nem akarom szegényt ennek kitenni. Ha még az állam se ösztönöz erre, diszkriminálnak minket, akkor így jártak.
nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszámítva energia takarékos háztartási gépre pályázatot -ha jól emlékszem 50 %-os támogatás- soha semmiféle támogatást nem vettem igénybe.

El vagyok...

nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
5 hiába pampogsz te sem vagy különb.
nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!