Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok , külföldön...

23 éves vagyok , külföldön élek pár éve . Nincs sok barátom , az esetek többségében magányos farkasként tolom . Viszont egy érdekes fordulathoz ért az életem , kiváncsi volnék a ti véleményekre ?

Figyelt kérdés

Meló mellett nem marad az embernek sok ideje mindenre , dönteni kell . Elkezdtem kondizni nagyreszt azért mert megakarom mutatni , hogy nem csak egy sovàny srác vagyok , fejleszteni akarom a testem . Viszont szeretek videójátékozni , de munka és edzés mellett nem marad már rá idő .

És legfőképpen van bennem egy szégyen érzet hogy még 23 evesen is szeretek gépezni , van - e vagy lesz - e ennek haszna a jövőben míg a kondi egészséges , jól is néz ki tőle az ember , de viszont hiányoznak az esti kockulások .

Lehet hogy hülye kérdés es nem fogja mindenki érteni , de talán voltak már rajtam kívül is ilyen helyzetben , hogy valamit azért hagytak abba mert cikinek érezték , vagy csak egyszerűen nem tudták eldönteni hogy mi számít jónak es rossznak ebben az őrült világban .


2023. jún. 6. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzek én is, és játszok is mert szeretek. Nem értem mi a gondod? 27F
2023. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé elkeserítő lehet, hogy munka és kondizás mellett semmire nincs idő. Illetve ismerek olyat, aki három gyerek mellett is rengeteget kondizik. Nem tudom, hogy ennyire rosszul osztod be az iddet, vagy külföldön ennyit túlóráztatnak alapjáraton.
2023. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:

Én 31 évesen mosolyogva vettem elövételbe a D4-et. Kit érdekel, hogy néhány “felnött ember” szemében ez gyerekes? Szerintem meg a mások életét firtatni gyerekes…

Mellesleg az a legjobb, hogy kioktatnak arról ez milyen gyerekes, miközben simán lehet, hogy többet keresel és teljesebb életet élsz, mint aki ki akar oktatni…

Te döntsd el neked mi a fontos, ne másoknak akarj megfelelni.

2023. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PC netezés tv az utolsó , barmikor nézheted a villogó baromsagokat . Élni tanulni főzni ismerkedni stb valóságos .
2023. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért bele ne halj abba, ha van 1-2 értelmes hobbid a munka mellé...


40 órát dolgozol egy héten, kb 60 órát alszol. A maradék 72 órádból 5-6-ot nem tudsz sportra szánni anélkül, hogy választanod kelljen aközött és a seggmeresztés között? Ne már.

2023. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!