Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem adja el a képeket?

Miért nem adja el a képeket?

Figyelt kérdés

Marketplacen rakás nő rak fel úgy papucsot stb eladni, hogy látszik a lábuk.

Rájuk írok. Oké eladó a papucs, akár nekem is, de amikor a nagyfelbontású képeket akarom megvenni, azt nem adja.

Miért?

Kint a neten a talpa, ott van ingyen.

Én fizetnék, de az már nem jó.ki érti ezt?


2023. nov. 2. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Troll, nem labfetis.
2023. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert ő papucsot árul, nem pedig lábfétises perverzeket szolgál ki. :)
2023. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Tudja valaki, mikor van vége az őszi szünetnek?
2023. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

"Mert ő papucsot árul, nem pedig lábfétises perverzeket szolgál ki. :)"


de ezt én se értem, nem érné meg neki? ha nő lennék leszarnám ha a lábamra recskáznak amíg hasznom van belőle

2023. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sok felhasználó azzal sincs tisztában, mi az a "nagyfelbontású kép"...

Kérdező, ha képet akarsz venni tőlük, akkor írd meg részletesen, laikus nyelven, hogy te szeretnéd a kép használati jogait pénzért (sokezer forintért!) megvenni, gyakorlatilag "stockfotó" gyanánt.

De arról gondoskodnod kell, hogy őt ne lehessen se számonkérni, se felismerni ezek után.

És igyekezz minden "perverz" dologra utaló jelet kiiktatni.

2023. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Biztos van aki eladja. Én egyszer írtam egy nőnek aki ruhát hirdetett és valamiért nagyon megtetszett a teste. Pár üzenet után megírtam, hogy engem nem is igazán a ruha érdekel. Aztán lett egy pár hónapos szexkapcsolatunk. Igaz, pénzről nem volt benne szó
2023. nov. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

4#: 1, Sok nő Mo.-n még ma sem nyugatias gondolkodású; 2, Prűdek; 3, *Félnek, hogy (az épp aktuális pasijukkal:):) emiatt balhé lehet; 4, *Aki 1* beindul a lábképek kérésére, nem bizti, hogy le tud álni, így részben valós egy nő félelme e téren; 5, Nem annyira szép a magyar nők lábai.

Amúgy igazad van. (F!)

2023. nov. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a többség nem prosti, és fél a netes zaklatóktól. Miért nem jók neked a sima online prostik, mint a többieknek?
2023. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!