Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mitől vállnak egyszerű...

Vajon mitől vállnak egyszerű emberek mindenféle kifacsart valakivé?

Figyelt kérdés
Egyszerű családból, semmi múltbéli feljegyzés mentális problémákról, bántalmazásról vagy hasonlóról. De ezek az emberek pedofilok, gyilkosok, akár kannibálok és hasonló abberáltak. De miért? Mármint mi indukálja? Genetikai oka lehet hogy csak úgy a semmiből jön ez? Én tizenévesen tele voltam erőszakos gondolatokkal és haraggal, aztán így huszonévesen eltűnt az egész a semmibe. Valószínűleg hormonok meg akkori traumák, talán semminek tűnő traumák lehetnek kimondottan romboló hatásúak?
2023. nov. 3. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
A genetikában az a jó, hogy nagyon messziről hozhat dolgokat. Nem csak 3-4 generációra nyúlik vissza. Születhetnek hibás egyedek és sérülhetnek is, de szerintem, és én nem vagyok szakember, kell egy hajlam legyen az ilyesmire. Már csak a saját példámból kiindulva is. Mármint elég szar gyerekkorom volt, de nem lettem sem bűnöző, sem agresszív és vagyunk ezzel így még sokan.
2023. nov. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkiből lehet h*e a végén.

Az egyszerű embereket az élet nevelte.

2023. nov. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy tévesen megválasztott gyógyszertől kezdve, egyszerű tudatmódosító szereken át(kávé), főleg aki érzékeny ezekre, képes bármilyen bolondot kreálni.

De pl tegnap is volt az ID-n egy kislány, aki kibelezett embereket rajzolt, és hozzá hörgő módon mondta, hogy ő imádja bántani az embereket....

Vannak szunnyadó, lapuló gének, amik az ősi ösztönöknek utat adnak.

Meg egy faszi, aki imádja a vér ízét....vannak variációk, nem kevés elmebeteg van köztünk.

2023. nov. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!