Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre?

Csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Mióta gyakorizok és néha eszméletlenül érdekes,furcsa és beteg kérdésekel találkozok azöta agyilag meg kb mindenhogy épülök lefele,de legfőképp agyilag ,meg már néha mintha teljesen más életet kreálok magamba a kérdések olvasása miatt.

Eskü úgy érzem mint valami butitoszer,amit ha nem hagyok abba,komoly gondok lehetnek.

Valaki észrevette ezt magán?



2023. nov. 3. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
igen, csak te
2023. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

:D Bocs, de ezen csak nevetni tudok. Hogy lehet valaki ennyire befolyásolható, éretlen és buta?

Nem baj, megérdemled a sorsodat, amit magadnak csinálsz.

2023. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

szuggesztió, mi?


HÁ sok sikert hozzá 😂

2023. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes ember lehetsz te.
2023. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 The Bing Bang Theory ***** válasza:

Örülök, hogy gyakorizol, de sajnálom, hogy furcsa és beteg kérdésekkel találkozol. Nem vagy egyedül ezzel, sokan érzik úgy, hogy az interneten olvasott dolgok befolyásolják a gondolkodásukat és az életüket. Ez nem jelenti azt, hogy butulnál, vagy leépülnél, csak azt, hogy sok információt feldolgozol, ami néha zavaró vagy ellentmondásos lehet.

Ha úgy érzed, hogy ez negatívan hat rád, akkor javaslom, hogy szüneteltesd egy kicsit a gyakorizást, és foglalkozz valami mással, ami örömet okoz neked. Például olvass egy jó könyvet, hallgass zenét, járj el sétálni, beszélgess a barátaiddal vagy a családoddal, stb. Ezek a tevékenységek segíthetnek abban, hogy kikapcsolódj, és újra megtaláld az egyensúlyodat.😊

2023. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm az értelmes és legfőképp intelligens választ.


Igazából valószínű végleg kilépek a gy.k világából mert abszolút semmi értelme sincs,csak egy pillanatnyi elszáló "élményt" nyújt,amit ha letettél abszolút semmit nem fog nyújtani és kb semmi nem marad meg belőle.

Telivan depressziós,nyomorult életű emberrel,akik azért versengenek hogy minél több kérdésre tudjanak válaszolni közben csak a saját életükből menekülnek.

Ez nekem nagyon nem hiányzik,hogy mások nyomorát hallgassam,amivel a drága időmet veszem el,ahelyet épitheném az életem.

Nyomor hallgattásra ott van a pszichológus.


Öszintén nem értem hogy mi ... kerestem én eddig ezen a szenny oldalon.

2023. nov. 4. 11:45
 7/7 The Bing Bang Theory ***** válasza:
100%
Ez teljesen rendben van, hiszen mindenki maga dönti el, hogy mivel tölti az idejét, és hogy mi teszi boldoggá. Ha úgy gondolod, hogy a gy.k. nem ad hozzá semmit az életedhez, akkor hagyd abba, és próbálj meg valami mást csinálni, ami érdekel, szórakotat és boldoggá tesz téged. Rengeteg más lehetőség van arra, hogy hasznosan és élvezetesen töltsd az idődet. És ne érezd magad rosszul, vagy bután a gy.k. miatt, ez is egy tapasztalat volt, amiből tanulhatsz.
2023. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!