Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen elvagyok késve?

29 évesen elvagyok késve?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy komoly párkapcsolatom sem, illetve egy albérletben lakom, amire kifizetek mindent marad 70 ezer Ft-om. Nincs kocsim, csak jogosítványom. Most csinálom a mérlegképes könyvelői, eddig csak egy sima érettségivel rendelkezem

2023. nov. 3. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mivel.
2023. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Férfi vagy nő vagy?
2023. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább igyekszel.
2023. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miről?
2023. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha még eddig egy jót nem dugtál, akkor valamiről igen.
2023. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Mert másoknak, akik előrébb vannak, azt hiszed jobb? :D


- Van két diplomám, de nettó 300-at keresek.

- Van egy kocsim, de minek. 200 ezer+ kilométeres és elkéne adni, míg nem jön ki nagy baja. De hogy jobbra pótoljam, kellene plusz egy misi az eladási árához.

- Van egy házam. De vissza kell fizetnem a banknak 30 misi hitelt.


Ja és azért nem döglöttünk még éhen, mert van egy férjem, aki keres még egy kis pénzt az én béremhez. De ennyi örömöm van az életben, hogy együtt valahogy túlélünk ebben a xar világban.


Egyik barátnőm 30 éves, most fejezi be a PhD-ját, dr. xy lesz. Senkije és semmije nincs, a papírjain kívül. Most akkor neki jobb, vagy ugyanolyan? Hónap végén már szüleinél ebédel, hogy kitudja fizetni a számláit.

2023. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest. Én 35 vagyok és még annyit se tudok felmutatni, mint te. Hozzám képest jó vagy. A velem egykorú ismerősiem nagy részének viszont már családja meg 5-10 éves gyerekei vannak. Hozzájuk képest meg le vagy maradva. Te döntöd el, kihez hasonlítgatod magad, de a legjobb, ha senkihez.
2023. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy állok kábé én is, annyi különbséggel, hogy valamivel több marad albi kifizetés után. Vagy én keresek jobban, vagy te bérelsz nagyon drágán lakást, nekem 130-140 marad. Viszont én nem tanulok semmit. Jó lenne, de az a baj semmi sem érdekel igazán, nem fog meg egyik szakma sem. Már régebbről van egy szakmám, de azt sem szeretem, nem abban dolgozom. Mellette nekem is csak érettségim van. Szintén 29(F) vagyok.
2023. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha nő vagy akkor igen. Ha férfi, akkor is, de akkor nem annyira.
2023. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nőkkel szexeltem,de azok is nem voltak komolyak
2023. nov. 3. 20:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!