Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Remélem jó kategóriába írom?...

Remélem jó kategóriába írom? szóval anyámnak van egy fia az első házasságából kicsi volt mikor elhagyta árva házba került 18 évesen ki jött onnan és megkereset minket mivel az apja nem engedte hogy ott legyen heteket vagy hónapokat

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 21:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nálunk lakott pontosan nem tudom
2023. nov. 3. 21:45
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
És? Mi a kérdés?
2023. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
be dobott az ágyba mert elvettem a chipsjét jogosan haragszom rá ? ismerősök voltunk facebookon de töröltem mivel amikor anyánk meghalt meg kérdezte hogy maradt e utána adósság észre vette bejelölt újra szülinapomra akart írni de nem jelöltem vissza gondolom tudja mik miatt követésre van állítva a profilom be követet és azóta is igy van de miért? amúgy amikor itt lakott akkor 6 éves voltam most 25N ő most 38
2023. nov. 3. 21:50
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi a kérdésed, megoldandó probléma? Írásjeleket és vesszőket is használj, mert értelmezhetetlen lesz.
2023. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak én gondolom úgy hogy agresszív??
2023. nov. 3. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
25? Ne már. Menj vissza az általános iskolába, és tanulj meg rendesen írni. Érthetetlen katyvasz az egész.
2023. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha el veted a chipsjét, akor jogossan dobot be az ágyban.
2023. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor is 6 éves voltam és lány csak féltestvér de akkor is csak testvér ilyet egy rendes ember főleg egy férfi nem tesz meg
2023. nov. 3. 21:56
 9/15 A kérdező kommentje:
nem hiszek abban hogy az ember változik szóval nem értem miért erőlteti a dolgot
2023. nov. 3. 21:57
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

A C lesz a helyes válasz. Tipikus cigány vergődés és családi dráma a netre behúzva, amibe idegenek úgysem látnak bele, hozzászólni sem tudnak, és valami csip-csup butaság a világ legnagyobb megoldandó problémájának van beállítva.

Az egyik ellopja a másik cuccát, aki erre agresszív lesz, és mindig a másik a hibás.


De őszintén: ennek így 21 év elteltével van bármi jelentősége?

2023. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!