Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életedben mi volt az a...

Az életedben mi volt az a momentum amivel elszúrtad az egészet? Mennyiben múlott rajtad a dolog és menmyiben múlott a körülményeken?

Figyelt kérdés

nov. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem haltál meg, nem lehet azt mondani, hogy elszúrtad az egészet, mindig lehet változtatni, mindig.
nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Amikor odaköltöztem én is mostohaanyámékhoz.


Nem saját döntés volt.

Apám együtt akart vele élni, természetesen nekem is menni kellett, és egy toxic szr emberrel közös légtérben létezni, míg végre el nem költözhettem.


0%-ban múlt rajtam. 50%-ban apámon, 50%-ban a lelkileg abuzáló mostohaanyámon.


Éveken át jártam szakemberhez, és még mindig nem vagyok teljesen egészséges.

nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyire az enyém, a szüleimé vagy a társadalomé, hogy fizikai erőszakkal egy érzelmi blokkot helyeztek el az agyamban.
nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy rossz időszak, amikor erre "ráfejelve" hoztam egy rossz döntést. Akkor, amikor kezdtem nem jól érezni ott magamat, el kellett volna mennem még időben. Maradtam, azóta is folyamatosan szívok. Ráadásul nem tudok onnan azóta sem elmenni, úgyhogy nagy humbog szöveg, hogy:

"mindig lehet változtatni"...

nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!