Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti összejönnétek olyan emberre...

Ti összejönnétek olyan emberrel aki valamelyik pártnak a tagja? Pl. Fidesz, Dk, Momentum stb?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik egy lány.Szép is,okosnak is tűnik,viszont a Fidesz közelében dolgozik és az ellenzéki politikusokról úgy vettem észre általában nincs jó véleménnyel,de a Fideszhez tartozó politikusokhoz eddig még egy rossz szava sem volt.Legalábbis nem tudok róla.És inkább dicsérni szokta a kormány munkáját.Ennek ellenére úgy érzem udvarolnom kéne neki.
2020. márc. 15. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A politika egy olyan dolog, mint pl a vallás. Ha benne van valaki, akkor az tenyleg benne van. Nekem pl nincs kedvem böjtölni, keresztet tartani a házban, imádkozni, vagy egyházi suliba járatni a gyerekem. Igy van ez a politikával is. Nem érdekel ha valaki keményen tolja, de engem hagyjon beken vele. Na mar most ha itt van egy Fideszes leányzó, aki semmilyen problemat nem lát a jelenlegi kormányban, viszont mindenki mast szid, az a te kedvedert nem fogja abbahagyni. Ergo bármikor is ha szóba kerül a politika kemény veszekedésekre számíthatsz. En spec nem tudnek jó szívvel egy olyan emberrel együtt élni a napjaim aki a Fideszre szavaz. Lehet pitiáner dolog, de nekem ez egyet jelent azzal hogy az illető keményen idi*ta.
2020. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer szívesen megd*gnék egy Fideszes és egy Momentumos lányt is, de hosszú távon egyikkel se jönnék össze.
2020. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1-es és ha megbeszélném a lánnyal hogy hagyjuk a politikát meg hagyjuk kinek milyen végzettsége van és csak azt nézzük hogy milyen a másik ember?
2020. márc. 15. 13:29
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Életem szerelme is nagy Fidesz párti. Én nem politizálok, nem is folyok bele semmilyen politikai vitába. Van véleményem, van ami tetszik van ami nem, de nem vita téma. Elején megbeszéltük amikor járni kezdtünk, hogy a poltika nem lesz beszéd téma. Ha szóba is jön, akkor is kulturált módon, tiszteletben tartva a másik véleményét is. 4 éve vagyunk együtt. Szeretem, ő is szeret, és a politika nem ver éket közénk.

Barátaival szokott politizálni, én ilyenkor nem foglalkozom velük, de sokszor volt, hogy nevetve mondták, hogy na vége a poltikának, kényeztessük a lányokat.. Lehet kulturáltan, tiszteletudóan is politizálni vagy akármelyik párt híve lenni.

2020. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4-es de csak Fidesz párti vagy tagja is a Fidesznek?Mert a lány aki nekem tetszik a Fidesztől is kapja a fizetését hogy jót mondjon róluk.
2020. márc. 15. 13:54
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem az o tagja.

Ezt eltevesztetted

2020. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
69%
Nem.Az már egy konfliktus forrás ha nem azonosak a világnézetek
2020. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De a politikán kívül még lehetnek bennünk közös dolgok.Én például szeretem az állatokat,szeretek kirándulni,olvasni,lehet hogy a lány is szereti ezeket.
2020. márc. 15. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Igaza van az 1-esnek.
2020. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Fideszessel, DK-sal, Mi hazánkossal semmiképp. Momentumossal esetleg.
2020. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!