Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fejlesszem tovább magam,...

Hogy fejlesszem tovább magam, hogy ki merjem fejezni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Tavaly ott tartottam, hogyha megtetszett valaki, akkor rá se mertem nézni, sőt nem tudtam. Mindenáron kerültem a tekintetét -szerintem egészen feltűnő módon-. Aztán valami átkattant az agyamban és megijedtem, hogyha így folytatom, akkor örök életemre egyedül maradok, ezért változtatnom kell. Annyi fejlődést sikerült elérnem, hogy néhány másodpercig tudom tartani a szemkontaktust a mostani kiszemeltemmel, de utána ösztönösen elnézek, mert úgy érzem, hogy nem bírom tovább nézni. Ezen túlmenően miket csinálhatnék még (diszkréten), hogy talán vegye is a lapot, hogy lehet, hogy tetszik nekem? Leginkább testbeszéd érdekelne.

nov. 9. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas fejlődés ez 1 év alatt. Ha így haladsz, 15-20 év múlva már talán meg is fogod szólítani... :D
nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tavaly még más volt a kiszemeltem, úgyhogy ne aggódd túl magad! :)
nov. 9. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb testbeszed ha rámosolyogsz.. Lehetőleg mindig.. De azért szólalj is meg, különben a mosoly bargyú vigyorrá degradalodik egy idő után.
nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, a mosoly az nem rossz. Remélem, nem fogok leblokkolni. Beszéd azért nem opció, mert mindig távolabbról szoktam látni és nem ismerem.
nov. 9. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor így ok. Akkor mosoly!! 🙂
nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 9. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. 🙂
nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!