Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álltál már bosszút valakin?...

Álltál már bosszút valakin? Miért és hogyan?

Figyelt kérdés
Mit tett ő, mit tettél te?
nov. 9. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Igen és tervben van a következő

Szerb suhancok születésnapján másztam át rajtuk a pultig utánpótlásé

És olyan tipikus filmes klisés szituáció

Nekemjött egy rác kiöntötte a sörét ami véleményük szerint miattam történt balhé balhé valaki kést kiabált utánna fura nyomó és meleg érzést éreztem a nyakam vállam közt

A bosszú pedig kis sufni/garázs meglobbantása..még rendesen ègnikezdett vártunk aztán mikor szalad ki a “baràtom”fejszenyèllel lazábbravettem a fülét eggyetlen suhintással aztán haza :D régenvolt és rázós így visszagondolva.. de szerintem jogos

A kövi bosszútétel azz nem tervezett

Hanem amilyan

“Majd az idő”

Az univerzum képes elvezetni minket oda és akkor pontossan amikor és ahol lennünk kell..így majd ha egyszer az utcán szembesodorja velem az ellenemet hát ami a csövön kifér aztán lesz ami lesz

Ha alulmaradok akkor úgy ha a mentő visz el akkor úgy ha a milic visz el akkor úgy egal

nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de még lehet.
nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlekszek ilyenre. Általaban az van, hogy nagyban eltervezem, hogy hú majd en hogy vissza fogom adni, aztán kis idővel ahogy elpárolognak az indulatok, az egész teljesen feleslegesnek tűnik.

Aki meg tényleg úgy istenesen odavágott, azon nem bosszulok, hanem szedem a sátorfámat, és többet az élrtben nem fog látni, közim nem lesz hozzá.

nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bunko, egoista lakotarsam. Verbalisan bantalmazott egy ideig, majd elhitettem vele, hogy baratok vagyunk ws visszabantalmaztam... de sajnos azota allando koztunk a konfliktus, neha nagyobb bekeszunetekkel. :DD
nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miután a szorongás miatt előjött nálam nagyon durva ptsd és duhrohamok, az összes rossz amit valaha tettek velem lejátszódik a fejemben

Sajnos túl sokat nem tudok tenni, azon kívül hogy taklatom őket online

nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert úgy gondolom, hogy az élet valahogy visszaadja azt valamikor: betegség, baleset, katasztrófa, megromlott "pár"kapcsolatok, adósság...
nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
50%

Igen, megesett.


Egy randis nőci erősen kamuzott az alkatàról, súlyàról, szóval szexnél tövig vertem neki.


Nemigen tudott làbra àllni pàr percig.

nov. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Betörtek az ún. ,,barátaim" a házba, és elvittek egy csomó mindenemet. Nem volt tartozásom feléjük, vagy bármi egyéb, csak kellett nekik drogra a pénz. Feljelentettem őket, behajtò céget küldtem rájuk, illetve tudtam, hogy a pasasnak tetkòszalonja van az udvaron, ami illegális, így rájuk küldtem a NAV-ot is. Képpel tudtam bizonyítani, hogy van szalonja, mert voltam ott, és volt képem belülről.
nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 Nagyon jol tetted, gratula!
nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy klikk, amelynek tagjai számolatlan ismeretet tőlem tanultak meg és miután részben az én hátamon felkapaszkodtak, arra ragadtatták magukat, hogy elkezdtek terrorizálni, megkísérelték módszeresen ellenőrizni a munkámat - annak ellenére, hogy erre semmilyen jogkörük nem volt és feladatul sem szabta nekik senki. Amikor ezzel szembesültem, felvettem a kesztyűt és megmutattam nekik, hogy mennyi az annyi - abban a stílusban, hogy még délre sem sikerült a saját nevüket leírniuk, olyan szinten nem értették, hogy miért nem találtak semmit utánam, amit ellenőrizhetnének, - miközben el volt végezve minden munka. Talán gonosznak véltek - és tényleg tudok az is lenni, ha a helyzet megkívánja, - de jól esett nézni, amikor azt láttam, hogy kétségbeesetten le-fel rohangálva tanakodnak a fejük búbját vakargatva, hogy ezt hogyan csináltam. Szerintem azóta sem jöttek rá, - de ez így is van rendjén! Nem kicsit aláztam meg az egójukat ezzel a demonstrációval, - de nem komolyabban érdekel ez engem utólagosan sem!
nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!