Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt e olyan, hogy boltban...

Volt e olyan, hogy boltban megvádoltak lopással ártatlanul? Elmesélnéd a sztorit?

Figyelt kérdés

nov. 10. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyi volt, hogy bementem a boltba, de mivel nem volt az, amit szerettem volna nem vettem semmit, rögtön ki is mentem. A táskámban volt egy nagyjából üres üveg (már kicsit kopott volt a cimke, tehát látszott, hogy nem új és a biztonsági őr mondta, hogy biztos onnan loptam és fel kellene venne a jegyzőkönyvet. Végül nem lett semmi, de azóta sem voltam ott.
nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan a határt, de úgy tudom hogy 8000 alatt nem is foglalkoznak veled, és van ami le van dobozolva, gumipókozva, javítson ki valaki, ha tévedek.
nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztonságiak azt se tudják merre vannak arccal, állva alszanak, csak a pittyenésre figyelnek, vagy ha megszólal valami a fülükben/vóki-tókin. Van aki csak támasztja a pultot, beszélget, telefonozik. De láttam őrszobán aludni is embert. Figyelnek a kamerával.
nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még egyetemista diákként egy élelmiszerboltban a polcok közt bogarásztam elő a pénztárcámat a hátizsákomból, szóval turkáltam benne. Ez feltűnt a biztonságigenyának, azt hitte, loptam valamit, ezért fizetés után odajött, és nagy mellénnyel hátravitt a raktárba, biztos volt benne, hogy tolvajt fogott. Kipakoltatta a táskát, persze nem volt benne semmi bolti dolog, na, itt azonnal megváltozott a modora, elnézést kért, még a bolt hátsó ajtaját is kinyitotta, hogy ne kelljen visszamennem. Jó volt látni, ahogy lelohadt a nagy arca. :)

Slusszpoén: otthon fedeztem fel, hogy a kabátzsebemben volt egy csomag felbontatlan rágó, amit korábban, máshol vettem. Ha a bizti a zsebeimet is kipakoltatja, le nem mostam volna magamról, hogy lopni akartam. 😁

nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is megvádoltak, de kipakoltatták velem a táskámat az egyik Media Marktban. Ez azért volt fura, mert épp a pénztártól távoztam (asszem DVD-ket vettem), a pittyegő sem szólalt meg, de valamiért kiszúrt az egyik őr (fiatal volt, kezdő lehetett). Biztos azt hitte, hogy csak alibiből vásároltam. Kirámoltam mindent, majd amikor meglátta a Budapest atlaszomat, megkérdezte, hogy ez honnan van. Mondom, honnan tudjam? Viszont megmutattam neki a gyártási évet (5 éves atlasz volt), erre cinikusan azt mondta, hogy oké, akkor ez feltehetőleg nem innen van. (Micsoda úriember, nem?) Végül megkérdeztem tőle, hogy szeret itt dolgozni? Mert ha tisztességes vevőket zaklat és mindenki előtt kirámoltatja a táskájukat, akkor őt aligha szeretik a vásárlók. Erre azt mondja, hogy ő csak a munkáját végzi. Hát akkor további jó munkát és magasabb beosztást kívánok a jelenlegi zongoracipelő feladatkörnél - mondtam neki, majd távoztam. :)
nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vásárló kosárra is bepittyen, minden szarra, valamikor a kapu bolondul meg, stb. Ők már tudják. Sose lehet tudni mikor ad fals jelzéseket. :)
nov. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Önkiszolgáló kasszától jöttem el, egy vászontáskába raktam a cuccokat, erre amikor mentem volna ki, nem a biztonsági őr, hanem az ott lévő kasszás megállított, hogy ő nem látta, hogy fizettem. Miközben ott álltam mellette az önkiszolgálónál. Kérte a blokkot, természetesen a táska legalján volt, elkezdtem neki kipakolni a cuccokat, a kezébe adtam mindent egyesével, mert máshova nem tudtam rakni, mondta hogy hát nem kell kipakolni. Mondom a blokk a legalján van. Szerintem megbánta :) De ezt azóta se értem.
nov. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, most már blokk nélkül ki se tudsz menni a kapun, se Auchannál, se Tesconál, ha önkiszolgáló kasszánál fizetsz.
nov. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamikor az a nyamvadt érzékelő sem enged ki, mert nem észleli a blokkon lévő vonalkódot. Sok esetben jobb a kézi vonalkódolvasó.
nov. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad összegyűrni, eláztatni, összetépni, kidobni, táska aljára tenni a blokkot, mert most már az "innovatív" megoldások miatt az is kelleni fog! :):(
nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!