Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtaláltam egy férfi pénztárc...

Megtaláltam egy férfi pénztárcáját, és vissza adtam neki, megkeresett és felajánlotta az összes pénzt. Ez nem fura?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a pénztárcát, nagyon sok pénz volt benne, éppen a kutyámmal voltam, sötét volt, esett az eső ugyhogy kerestem egy fedett helyet, ahol megnézhetem az igazolványait, amikor megálltam megláttam egy férfit hogy valamit nagyon keres, odamentem és megkérdeztem hogy segíthetek-e, mit hagyott el, mondta hogy egy pénztárcát, erre mondtam hogy ez a szerencsenapja és visszaadtam neki, nagyon hálás volt megköszönte, és bemutatkoztunk,aztan mindenki ment tovább, másnap megkeresett a facebookon, először nem is tudtam ki az, mert én nem jegyeztem meg a nevét és felajánlotta, hogy odaadja az összes pénzt ami a pénztárcájában volt, mert vele még senki nem volt ilyen rendes és hogy annyira hálás. Írtam neki hogy semmi szükség erre szerintem ez alap dolog, forditott helyzetben én is visszavárnám a pénztárcámat, de erősködik tovább folyamatosan, és őszintén kezd már ijesztő lenni, szokatlan dolog ez nem? Vagy csak nekem fura ha valaki jófej akar lenni?

nov. 10. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem szokatlan dolog, nehogy valami perverz legyen aki majd "találkozni" hív este, hogy odaadja a pénzt vagy ilyesmi..


Normális ember ilyet nem csinálna.

nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem se, viszont anyja lehetnék, szóval nem gondolnám, hogy bármit akarna tőlem..
nov. 10. 19:26
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Elég fura, én letiltanám és elfelejteném örökre a fazont.
nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Tiltsd le a francba és felejtsd el. Nem is értem, ezen miért agyalsz ennyit.
nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy trükk volt, direkt "hagyhatta el" a pénztárcáját, hogy letesztelje az embereket. Tiktokon csomó ilyet látni, aminek mindig az a vége hogy a "jótevő" megkapja az összes pénzt.
nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Fura, mert ha az összes pénzt (vagy egy részét) oda akarja adni, akkor azt megtehette volna ott helyben is.
nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Simán előfordulhat, hogy a meglepetéstől nem jutott eszébe, hogy adjon bármit is, most meg utólag rosszul érzi magát ettől.
nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6 sokan vannak úgy, hogy élesben nem tudnak tökéletesen reagálni dolgokra, hanem utólag jut eszükbe hogy mit kellett volna csinálni.
nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak arról lenne szó, hogy rosszul érzi magát elkérné a bankszámlaszámod és utalna valami kis összeget. Ez így több, mint gyanús.
nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
#9 de úgy a kérdező nem jönne rá hogy honnan van az a plusz pénz. Viszont ha ő maga személyesen adná neki oda, azzal a háláját és kifejezi.
nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!