Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik ha megkérem a...

Mi történik ha megkérem a pàromat hogy hívjon fel telefonon, miközben altatásban vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy életemben először lesz egy kis műtétem. Előző héten voltam fogorvosnál , 27 évesen megmondta hogy nem tudnak kijönni a bölcsességfogaim, arra már ne számítsak h kijönnek valaha is viszont szétnyomják az egész fogsort , emiatt is lett kusza az alsó fogsorom de ez csak rosszabb lesz. Adott egy beutalót hogy mind a 4 et ki kell majd szedni , szájsebészeten, műtéti úton. Ráér, de egyszer amikor úgy gondolom, csinàljam meg.

Egyszer majd meglesz , kicsit még várok vele.

Arra gondoltam hogy írok a páromnak műtét előtt hogy hamarosan elalszom és akkor próbáljon írni nekem vagy hívni engem hogy meglássuk mi történik (persze utólag nekem elmondaná).


Ez milyen ötlet?



nov. 11. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Semmi nem történne
Valami történne
13 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Mit szívtál, hogy zavart vagy?Értelmetlen a kérdés.Meg sem lehet érteni,amit írsz.
nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történik. Ha valami elvont ezoterikus természetfeletti vonatkozású a kérdés, te eszméletlen állapotban nem fogsz sem hívást, sem üzenetet fogadni, ahogy eddig sem tetted.
nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha altatásban van, akkor egyrészt nem lesz nálad a telefon, másrészt hiába is hívna, mert nem érzékelnéd.
nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hol szokott lenni a telefon akkor?
nov. 11. 09:50
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mivan?


1. Szedesd ki minél elöbb a bölcsesség fogaidat mert csak mégjobban felfognak torlódni a fogaid, én ezzel nem várnék nem is vártam, mind a 4et kiszedték műtéti úton, altatással.Túléltem. De nem értem mit akarsz minek telefonálnál vele? A párom dolgozott majd amikor felébredtem az altatásból( elöre jeleztem h telefonáljanak neki h jöjjön be) és bejött.Minek a hívás meg az írkálás? Telefon sem lehet nálad.. Altatás elött egy órával már az előkészítő teremben ültem majd a műtét után csak másfél órával később ébredtem fel akkor kaphattam a telefonomhoz amikor felvittek a szobámba.

nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
5ös vagyok.Elvannak zárva a személyes dolgaid ameddig fel nem ébredsz és fel nem visznek a szobádba.
nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát értem. De azért majd megkérem hogy írjon nekem párat viberen vagy egyszer csörgessen meg hogy mi történik. Tudom hogy úgysem fog semmi.
nov. 11. 09:53
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy műtét közben semmit nem csinálhatsz, így a telefont sem veheted fel (ha egyáltalán nálad van), nem állhatsz fel és járkálhatsz, nem szakítanak meg semmit a kedvedért, mert neked épp elintéznivalód akadt félkábultan, ha ez nem lett volna nyilvánvaló. Nem tudom milyen történést vársz ettől, mert semmi nem történhet.
nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok felállni meg semmi. Csak érdekel mit csinálna akkor a telefon a szobában.
nov. 11. 09:56
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit mert nem lehet bent a műtőszobában semmilyen személyes tárgyad, karkötő, fülbevaló sem nem hogy telefon...Hülye vagy már bocsánat
nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!