Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik ha megkérem a...

Mi történik ha megkérem a pàromat hogy hívjon fel telefonon, miközben altatásban vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy életemben először lesz egy kis műtétem. Előző héten voltam fogorvosnál , 27 évesen megmondta hogy nem tudnak kijönni a bölcsességfogaim, arra már ne számítsak h kijönnek valaha is viszont szétnyomják az egész fogsort , emiatt is lett kusza az alsó fogsorom de ez csak rosszabb lesz. Adott egy beutalót hogy mind a 4 et ki kell majd szedni , szájsebészeten, műtéti úton. Ráér, de egyszer amikor úgy gondolom, csinàljam meg.

Egyszer majd meglesz , kicsit még várok vele.

Arra gondoltam hogy írok a páromnak műtét előtt hogy hamarosan elalszom és akkor próbáljon írni nekem vagy hívni engem hogy meglássuk mi történik (persze utólag nekem elmondaná).


Ez milyen ötlet?



2023. nov. 11. 09:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ott nem lehet; hanem ott csörögne ahova éppen elzárták
2023. nov. 11. 09:58
 12/23 A kérdező kommentje:
Na mindegy
2023. nov. 11. 09:58
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
irhat meg hivhat de altatásban leszel ha nem fognád fel.Nem lehet nálad telefon csak műtét után és akkor sem egyből mert nem egyből ébredsz fel az altatásból.. Majd lesz telefonálás utána..De szerinted tudsz majd beszélni úgy h bevan dagadva az arcod , kiszednek 4 fogadat nemtudom mennyire megy ez az info be az agyadba.
2023. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát lenémítod és nem csörög🤷‍♀️
2023. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

- egy alkalommal biztos nem fogják kiműteni mind a 4 bölcsességfogat

- nem fognak altatni mezei bölcsességfog műtéthez.


Nekem is műtötték, mert nem nőttek ki. Ínyt vágtak, csontot véstek. Mindezt helyi érzéstelenítésben. 1ik fognál bent ültem székben 1,5 órát, mire végzett a doki. Nem voltam altatva.

2023. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
15ös de.Nekem kivettek 3 bölcsességfogat ami az íny alatt volt és a 4.már teljesen kivolt bújva. Totál altatásban szedték ki, kórházban.Szóval de előfordul hogy " mütéti" beavatkozást végeznek.
2023. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Csak érdekel mit csinálna akkor a telefon a szobában."

Te még a büdös életbe nem tetted le a telefont a kezedből, hogy nem tudod mi történik, ha nem veszed fel? Vagy mi a baj?

Nyilván egy telefon egy szerkezet, azt csinálja, amit kell. Ha vagy olyan paraszt, akkor ott fog rezegni, meg csörögni, rosszabb esetben valakit zavarni fog, csak téged nem, mert te nem fogod érzékelni. Jobb esetben lenémítod, vagy kikapcsolod, és ha magadhoz térsz, lesz egy nem fogadott hívásod, vagy olvasatlan üzeneted.

Nem altattak még soha gondolom. Beléd nyomják a cuccot, elalszol, se kép se hang, és a következő pillanatodban már ébredsz. Hogy a 2 közt mi történik, semmit sem érzékelsz. Neked ez egy pillanat lesz. Nem olyan, mint az éjszakai alvás, mikor megébredsz többször, vagy érzékeled nem olyan mély alvásban a hangokat, stb. Itt ilyen nincs.

Egyébként biztos, hogy altatni fognak? 2 bölcsifogamat műtötték ki, teljesen íny alatt voltak, csak érzéstelenítettek.

2023. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a műtét idején/az előtt pár órával ne hívogasson, mert nem jó. Van egy időszak, amikor az érzéélenítés elkezdődik, akkor tuti nem tudsz beszélni vele, majd a műtét után sem egy ideig. Tehát nem érdemes ezzel "szórakozni".
2023. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa dolog fog történni. Ha ír egy üzenetet és elküldi neked, akkor a telefonod jelezni fogja, hogy üzeneted érkezett. Ezt te nem hallod, mert alszol, meg nem is lesz nálad a telefon. Amikor felébredsz és kiveszed a szekrényből, vagy táskádból a telefonod, látni fogod, hogy üzeneted érkezett. Ha hív, az még érdekesebb. Felhív, hallja, hogy kicseng, de nem veszi fel senki. Valószínűleg arra fog gondolni, hogy altatásban vagy és nem hallod, egyébként sincs a műtőben a telefonod. Amikor felébredsz és előveszed a telefont, látni fogod, hogy nem fogadott hívásod volt.

Ami még rendkívül különös lehet, ha nem kapcsolod ki a telefont, vagy nem némítod, akkor lehet, hogy valami idegen a kórházban hallani fogja, hogy valakinek üzenete érkezett, vagy hívása van.

2023. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a zavart kérdések?
2023. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!