Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenek voltak a férfiak...

Ilyenek voltak a férfiak régen és jelenleg meg ilyenek. Egyetértesz az alábbi képpel?

Figyelt kérdés

[link]


Lebuktatok férfiak 🤣🤣



nov. 13. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Aha.
nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi van, veget ert a suli?
nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Én még mindig nem értem, mi a baj a bringásokkal. Plusz meggyőződésem, hogy ez a két kupac pasas nem ugyanaz a kör. Ezek a felsők ha most lennének 20-30 évesek, akkor sem úgy néznének ki, mint az alsók. Szal nem vágom én ezt a kérdést, asszem.
nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
#3 ez csak ilyen boomer “bezzeg régen” típusú kérdés. Nem is kell érteni.
nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

"#szégyen #gyerekesség"

Komoly, megdolgozatlan frusztracioi lehetnek a kerdezonek... ajanljak egy jo pszichologust?

nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Régen még volt sorkatonaság és nem volt ennyi seggelős meló. Jobb volt az általános fizikai kondíció, nem volt ennyi puhány köcsög. Egyébként nem bringások, hanem rolleresek vannak alul. Nyilván a motorozás az egy elég pasis dolog csak van aki fél tőle, van akinek meg anyu nem engedi.
nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
#6 ja. A max 2 éves sorkatonaság alatt mondjuk senkiből sem neveltek Rambót, max alkeszokat.
nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Többször is láttam már ezt a képet, a férfiakat akarják beégetni, csak mert nem motoron ülnek, hanem biciklin vagy épp rollereznek. Több ilyen kép van, esetleg csak a ruhájuk más, de a szitu ugyanaz.

Ezek teljesen normális járművek. Mi ezzel a probléma? Miért gáz? Miért kell minden alapján újabb és újabb sztereotípiát kialakítani? Nincs elég?

nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Annyira ostoba az összes ilyen "régen bezzeg minden jobb volt" összehasonlítás. Régen se volt mindenki kigyúrt motoros (akik még most is léteznek) és most sem mindenki vékony biciklis (akik régen is léteztek).
nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!