Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért választottad azt a...

Miért választottad azt a szakmát amiben most dolgozol?

Figyelt kérdés

nov. 14. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A pénz miatt. IT.
nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A padtársam is festőt írt!Teljesen váratlanul ért hogy van ilyen.Kérdeztem Csabi te mit írsz?Mondta Festő,ács,kőmüves.Festő lettem.Bejött,25 éve vagyok a szakmában😂
nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem én választottam a vasipari munkát. A vasipari munka választott engem.
nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt iskolai élmények hatására, másrészt a gyermekkorunkban még létezett iskolatévé sorozatai nyomán alakult úgy, hogy fizikus lettem.
nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Adminisztrációs tévedés miatt lett az a szakmám, amiben dolgozok.

Már egy ideje munkanélküli voltam, amikor jelentkeztem egy képzésre a munkaügyi központon keresztül. Az ügyintéző eltévesztett valamit, ezért kerültem egy másik képzésre. Úgy voltam vele, hogy nem baj, a pénzt ugyanúgy megkapom. Végül annyira tetszett, hogy később egyetemen is hasonló szakot választottam.

nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az a szakma, utolso?😊
nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszer eladó képzésre jelentkeztem, de pénzügyi-számviteli ügyintéző lett belőle.
nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kényelem miatt főleg. Nem volt kedvem kihajtani magamból a szart más emberek miatt, hogy nekik tömhessem a zsebüket.

A munkám nagyrészt így pihi. Vagyonvédelemben dolgozom, de van még másik 3 szakmám.

10 évesen bolondított minket az informatika tanár, hogy legyünk infòsok, így informatika szakra mentem 14 évesen, el is végeztem, de nem értek hozzá. 4 évem alatt szinte semmit nem tanultunk, meg amúgy is puskáztam.

Suli közben elkeveredtem dolgozni egy építkezésre nyáron, ami tetszett, így megcsináltam 2 évesen érettségi után a burkoló sulit. Sajna ebben nem kaptam csak mellékállásban melót, mert nem vállaltam kiküldetést, de maga az iskola itt sem ért sok mindent sajna, így tanulnom kéne bőven.

Közben a burkoló sulival egyidőben jelentkeztem a munkaügyibe tanfolyamra, és felvettek a vagyonőrire. Itt tanultunk rendesen, érdekelt a jog/3 jogász tanított minket/, stb.

Ezek után elhelyezkedtem egy telepen, ahol építkezést őrzök, itt tetszettek a gépek és letettem egy gépkezelőit is.

Időközben megszereztem egy évet a technikusibòl is/gépjármű mechatronikai technikus/, de a meló miatt azt már befejezni nem tudtam.

A váltás most van tervben, mert felvettek egyetemre, és szeptemberben szeretném kezdeni, oda meg fix H-P munka fog kelleni helyben.

nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eeleeinte azt gondoltam, hogy jó lesz, ez az én területem. Aztán jött a valóság.
nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!