Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor iskolás voltál, zaklatt...

Amikor iskolás voltál, zaklattak téged?

Figyelt kérdés
Hányadikban és mivel?
nov. 15. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Igen. Mert míg nekik a buli, drog, meg hasonlók voltak a fő prioritások, addig én sokkal komolyabb voltam a koromnál.


Aztán 17 évesen, mai libsik szerint "szexuálisan zaklatott", egy tanárnőm. IMÁDTAM!!! :)))))))))))))

nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rajztanárnő folyton hátba vert, hogy húzzam ki magam. A tornatanárnő folyton a bukfencemet kritizálta. A fizikatanár is nagyon zaklatott, amikor a minden vízbe mártott test, kis angyalom, annyit veszt a súlyából kis angyom nótába fogtam.
nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan általános iskolába jártam, ahová több idősebb testvérem is, a tanárok ismerték őket és a családunkat, szóval megbélyegezve kerültem oda. Az alsós osztályfőnök pikkelt rám elsőtől kezdve, nem sorolom a bántásait és fenyegetéseit, sokat fel sem fogtam gyerekként, most pedig kellemetlen emlék.

Ötödiktől tizedik osztályig az osztály/évfolyamtársaim zaklattak.

nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zaklattak. DE otthon mindig mondták, hogy ne hagyjam magam, üssek vissza, ha bántanak. Viszont sose bántottak. Mindig nagyon sok barátom volt.
nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem pedig volt több 22 körüli dögös tanítónéni
nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

5 és 8 osztály között aktívan, tehát 12-15 év között.

Elég lányos vonásaim voltak kisfiúként. Volt rá példa, hogy azt hitték lány vagyok, pedig rövid hajam volt. Anyám vágta, használt ruhában jártam, így kaptam megjegyzéseket. A saját osztályom elfogadó volt. Majd jött a tinédzserkor, s az elgondolásból megvalósítás lett, hogy hosszú hajam legyen. Na akkor aztán kaptam érte. Akadt, hogy alsó tagozatosok fogtak össze és kergettek meg, de akadt "kisebbségi" tanuló, aki veréssel fenyegetett. De tanárok is beszólogattak olykor főleg a férfiak. Konkrétan köcsögnek tartottak.


Visszatekintve tényleg hülyén néztem ki, mert nem jártam fodrászhoz, otthon vágta anyám a hajam, ami elég dús volt. Középiskolában már összefogva hordtam, akkor már változott az állaga, dúsága. Középiskola vége felé már utáltam, de nem vágattam le, mert tudtam, hogy sokan elítéltek emiatt. Kaptam is megjegyzéseket eléggé. Azóta felnőttem, hajamat levágattam, "kiszőrösödtem", borostás is vagyok sokszor, hétköznapi férfi lett belőlem. Az ostálytalálkozón volt olyan, aki nem hitte el, hogy tényleg én vagyok az, akivel együtt járt. Véleményem szerint azért kinézet alapján nem kellene valakinek megkeseríteni az életét.

nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyjából 5-től, mert szegény volt a családom, én meg csúnya voltam.
nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltak próbálkozások, mivel állami gondozott voltam. Mivel egy jó kis pofozkodás már akkor sem volt ellenemre, hamar leszokott mindenki arról, hogy velem kötekedjen.
nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!