Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapadós hosszú ruhában mindenk...

Tapadós hosszú ruhában mindenkinek olyan a hasa mint egy homokbucka, dudorodik kifelé?

Figyelt kérdés

nov. 16. 09:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan pedig nem vagyok dundi.
nov. 16. 09:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan picit, akármilyen vékony is vagyok.

Meg attól is függ, hogy éppen mennyit ettem :D

nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ez teljesen természetes dolog. Nőknél talan jobban, de férfiaknál is megvan ez.
nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kitana. ***** válasza:
63%

Nem mindenkinek olyan, akinek erősebb a hasizma, annak kevésbé dudorodik ki, de egyébként normális, vannak belső szerveid, illetve a tartástól is függ, a gerinc formájától, ha nem figyelek oda, akkor néha ilyen S betű pózban állok, és úgy nézek ki mint egy pár hónapos terhes😂

Szóval ilyesmikkel lehet javítani, ha zavar, hasizom edzések, vagy tartásjavító torna.

nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ki szexi pocóka! (nincs baj azzal)
nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Kis szexi pocóka! (nincs baj azzal)
nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem nem csak "homok bucka", az én hasam azért nagyobb 😅
nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azóta ilyen, mióta lefogytam. Előtte se voltam túlsúlyos, csak a normál tartománynak az erősebb végén voltam, most meg pont annyi a súlyom a magasságomhoz képest, hogy ha két napig fosok, vagy ki vagyok száradva, már soványnak számítanék. Mikor még volt mit fogni rajtam, akkor laposnak tűnt a hasam (nem oda hízok egyébként, inkább a seggem volt nagy, meg oldalt, a csípőmön-derekamon volt zsír). Most meg, mikor reggel wc-zés után felöltözök, akkor tök lapos, estére meg úgy nézek ki, mint aki a terhessége közepén jár, pedig csak annyi történt, hogy ettem.

Múltkor mondtam ezt anyukámnak, hogy a szűk ruhám akarom felvenni színházba, de este lesz, tutira hasam lesz benne, és talán a másikat kellene, mire mondta, hogy áhh, csak igyak hashajtó teát minden kajálás után, és akkor nincs ez. Hát tudod, ki lenne rá hajlandó. Inkább ráveszek egy blézert, vagy választok bő ruhát.

Én sajnos izmot is sokat veszítettem a fogyásommal (sportolok, és érzem), gondolom, ez is szerepet játszhat, hogy nincs már annyi hasizmom.

nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!