Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem ezt észre...

Csak én vettem ezt észre mostanság?

Figyelt kérdés

Szinte mindenki depresszios,idegroncs,pláne a 16-25 korosztálynak az életük telivan függősséggel,vagy drog vagy alkohol vagy internet,számítógép stb.

Ezekben menekülnek és csak jobban lecsúsznak és végül csak vegetálnak?


Miért van az mintha valami vírus lenne vagy nemtudom...

Hova fog így fajulni a világ,ha egy semmirekellő emberek nevelkednek?Végül ez lesz a világ veszte,hogy mindenki segghülye,senki semmihez nem ért,mindenki a kényelmet és a könnyebb utat válasza



nov. 16. 23:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkiben van hiba. Neked pl. az írásképed borzasztó.
nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Jó így visszaolvasva tényleg szörnyen fogalmaztam de igazából nemis érdekel mert nem ez a lényeg.
nov. 16. 23:56
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Ez érdekes, de te, Bbnnk szerencsére itt vagy nekünk, és látatlanban tudod osztani az észt, de gondolom komplexen a dolgok mögé már nem nézel, hogy vajon mitől lehet ennyi függő fiatal? Mindenki semmirekellő, de te szerencsére jó vagy! 21 évesen tudod mi az élet, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Ez a hozzáállás a későbbi életedben nem sok jóra fog vezetni, ha rám hallgatsz! A fogalmazást picit gyakorolhatnád a fiatalok sztereotipizált mocskolása helyett.
nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#3 ki mondta hogy én tökéletes vagyok?

De igazából amit lehet látni a társadalman,generáción az valami szörnyű,és ehhez képest valamivel több vagyok.

Egyáltalán nem rosszindulat vezérel,sőt.

Ez számomra is baromira szomorú,de muszáj a valóságot látni.

nov. 17. 00:04
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
#4 A baj csak annyi, hogy amit leírsz az nem az objektív valóság. Kiragadsz Magyararországból egy-egy "életképet" és beállítod azt, a "kemény valóságnak", természetesen a kérdést továbbolvasva csak a mocsok zúdul rá fiatalabb honfitársainkra. Megfogtad az élét eléggé a dolgoknak, és csak a negatív élét. Arról már nem beszéltél, hogy klasszisokkal többen tanulnak tovább a rendszerváltás óta, és fejlesztik a szegényebb régiókat is. Sajnos csak a negatív dolgokról írtál, ezt persze a megszokott "bbnnk-s" módon, tele helytelen ragokkal, ékezethbával.
nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
51%
*ékezethibával
nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
61%
Igen, csak Te vagy ilyen különleges hópihe, minden más ember meg hulladék.
nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

A történelem összes nemzedéke a haját tépve siratta a jövőt az utánuk következő generációt nézve. Árpád vezér valószínűleg köpött volna egyet, ha valaki elmeséli neki, hogy milyen ma egy átlag magyar. De azért csak itt vagyunk még mindig, antibiotikummal, elektromossággal, szívátültetéssel, banki átutalással, árubőséggel, közoktatással, dupla várható élettartammal.

Szóval csak nyugi!

nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem,ez nem csak egy"életkép",ez jellemzi a legtöbb fiatalt,tisztelet a nagyon kevés kivételnek.

De ha màr itt tartunk nem feltétlen csak a magyar valóság,ez világszerte kezd valóság lenni.

Nyilván megvan az oka,de ezen csak ők képesek változást létrehozni.

Mutogatunk hogy erre meg arra,de mi véletlenül se vagyunk hibásak.

Ez az igazi szánalom,hogy semmi felelősség nincs,csak a mutogatás meg a siránkozàs.


"Ékezethiba" nah az komoly...

nov. 17. 00:37
 10/33 A kérdező kommentje:
#8 jó nyilván,most ez költői túlzás,de valamilyen szinten ez is probléma lesz.
nov. 17. 00:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!