Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Nemtom hanem tom kérdése:

Csak én vettem észre, hogy mostanság a focimeccsek egyáltalán nem úgy alakulnak, ahogy azt a legtöbben gondolják? Gondolok itt arra, hogy például egy gólgazdag meccsre várva alig esik gól esetleg 0-0 lesz. Vagy rengeteg nagy csapat kikap.

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ez mindig is így volt(és így is kell, hogy a fogadóirodák jól álljanak) . De mostanában teljesen úgy néz ki, hogy a tuti igazából a tuti ellentéte. Szerintetek ez mitől lehet? Koronavírusi pénz hiány miatt, nézők hiánya miatt stb.

2021. jan. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony! Csak te vetted észre. Senki más nem látja az eredményeket.


Milyen választ vársz mégis? Aki sport fogad, látja. Aki követi, látja.

2021. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Koronavírusról nem hallottál ?
2021. jan. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miről? Mi az a koronavírus? A királyok fejét támadja?
2021. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a focimeccsek mostanában hogyan alakulnak, de az angol és a spanyol lapok tele vannak olyan cikkekkel, hogy éppen melyik focisztár koronavírusos, melyik csapat nem tudott karantén miatt edzeni, vagy melyik meccs marad el (vagy kellene, hogy elmaradjon, de a FIFA ezt nem hagyja) a koronavírus miatt. Pár napja pl. Zidane fertőződött meg és most nélküle készül a csapat.

Gondolom így nehéz egyenletesen hozni a korábbi színvonalat.


Pedig én nem is követem a focit, csak olvasom a mezei híreket.


UI: tessék, rákerestem, van külön gyűjtés is ezekről:

[link]

2021. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!