Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek miért ennyire igénytelenek, hogy a piálás és az indokolatlan mennyiségű zabálás a legjellemzőbb rájuk, miközben gyakorlatilag minden férfi és nő alsóhangon pocakos?

Figyelt kérdés
nov. 17. 12:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%
Amikor nem voltam pocakos se kellettem a csajoknak, akkor legalább annyi örömöm legyen, hogy jókat eszek-iszok!
nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
87%
Mi ez a sok, magyarellenes, nyilvánvalóan provokatív kérdés?
nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%

Napi hungarofób kérdés meg is volt? És még alig múlt dél?


Mi ez a sok igénytelen kérdés?

nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
72%
nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként sajnos teljesen igaza van a kérdezőnek. Magyarország nagyon elől van az elhízásban Európában. Az embereknek állítólag nincs pénze, de a rengeteg gyorséttermi kajálda állandóan tele, a legtöbb bevásárlókosárban van édesség, cukros ital, akkor nagyon sokan cigiznek is..stb..


Kérdező, hazánk nagyon traumatizált ország, rengeteg embernek igen alacsony a szintje és az igénye is, és ehhez mérten próbálja megtalálni az örömforrásokat is.


Én úgy vagyok vele, hogy mindenki saját maga életének a kovácsa. Én mindent megteszek saját testi és lelki egészségem megőrzéséért. A családomban is odafigyelünk erre, a többiek engem meg nem érdekelnek.


Csak néha elég idegesítő, mikor a férfiak úgy megbámulnak feltűnően, majd kiesik a szemük, mert én csinos és sportos nő vagyok, adok magamra, igényes vagyok. A megbámulást kulturáltabban is meg lehet tenni.

nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
35%
#5: most igaza van a Kérdezőnek, vagy Te egy "csinos és sportos nő" vagy? Döntsd el, mert a kérdező szerint "minden férfi és nő alsóhangon pocakos", tehát Te sem lehet más.
nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
52%

#6

Jó, akkor nem mindenki, hanem a LEGTÖBB, így most már jó, vagy tovább akarsz kötekedni? Nem hiába hazánk Európa egyik legelhízottabb országa, de ezt is már említettem.

nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
69%

ui.:

Egyébként a kérdező jól fogalmazott, mert ezt írta, idézem: "miközben gyakorlatilag minden férfi és nő"


"Gyakorlatilag szó jelentése


2. nem teljesen, de megközelítőleg; majdnem, csaknem."

[link]


Csakhogy ma is tanulj valamit.

Tehát nem minden férfi és nő, de a legtöbb.

nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj végig egy bolton, írd fel mindennek az árát, és nézd meg, mi mennyire egészséges, mennyivel lehet jóllakni, mennyire tápláló.

Az embereknek van pénzük minden szarra, mert azt tudják megvenni olcsón, az egészséges, tápláló, kiegyensúlyozott, változatos étkezés drágább.

Az alkoholból is az olcsó szart veszi a többség, nem a minőségi drága 6 puttonyos aszúbort. Az olcsó szar meg könnyebben okoz függőséget. Plusz a házi pálinka, házi bor, ami nem kerül kereskedelmi forgalomba, így nem mérhető, hogy abból mennyit isznak, de mindenkinek van legaláb 1 ismerőse, rokona, aki otthon bort/pálinkát készít.

nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
79%
Mert nevelni kellene az embereket, tudatosságra, egészséges életre, fenntarthatóságra, de ez nem érdeke a hatalomnak, nekik birkák kellenek akik dolgoznak, szavaznak majd engedelmesen megdöglenek a várólistára várva.
nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!