Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki akar tőlem valamit,...

Ha valaki akar tőlem valamit, akkor mindenképpen módot talál az ismerkedésre, közeledésre?

Figyelt kérdés

nov. 19. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mer-e kezdeményezni, tud-e (van-e lehetősége rá) és hogy van-e értelme.


Én nem fogok kezdeményezni, ha valaki aki tetszik kapcsolatban van (vagyis nincs értelme).


Ahogyan nem fogok tudni kezdeményezni ha teszem fel az illetőnek nincs közösségi oldalon jelenléte, élőben meg mondjuk nem tudunk beszélni valami miatt (máshol dolgozik, távolabb él, eltérő a munka ideje stb.)(tehát nincs lehetőségem).


Ahogyan megint nem fogok kezdeményezni, ha a kiszemeltről az a véleményem, hogy szintekkel jobb mint én és labdába se tudok rúgni valami miatt (vagyis nem merek).


Szerintem az életben mindre van példa. Nem merünk, nem tudunk vagy nem látjuk értelmét, hisz nem működne.


Szóval a válasz "nem". Nem fog mindenképpen módot találni arra, hogy kezdeményezzen. De ha adsz lehetőséget (pl lehet neked írni fb-n, mert nem privát a fiókod, vagy egy közös összejövetelen vannak alkalmak, amikor egyedül vagy, így oda tud jönni hozzád stb.), akkor lehet él vele.

nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!