Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A társadalom megveti az...

A társadalom megveti az egyedülláló férfiakat?

Figyelt kérdés
A "független erős" nőknek rendszerint tapsolnak, az egyedülálló férfiaknak meg szívják a vérét. Vannak csökkent értelmi képességűek akik nem tudnak élni anélkül hogy kapcsolatban lennének, nekik az ellentéte nem élet. És nem tudják elképzelni ha valaki egyedül érzi jól magát. Nyilván sok droidnak az az élet hogy 18 évesen lekölkedzik aztán dolgoznak a gyárban életük végéig hogy el tudják tartani a kölköket, semmi más ambíció.
nov. 22. 00:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
87%
Tapasztalatból írom.: IGEN. Irígyek. És ezt sok férfi meg is mondta nekem.
nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
téged tuti
nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amm szerintem mindkét nemen ugyanúgy megvan a nyomás. A "független erős nő" dolog max az interneten megy, a valóságban ugyan úgy zaklatja az anyuka, nagymama és egyebek hogy mikor lesz barát aztán házasság aztán gyerek.


A legtöbb ember azért nem várja el hogy 18 évesen toljad ki a gyerekeket, ez elég extrém példa. Egy csomó sikeres embernek pedig van gyereke szóval ez nem igazán zár ki semmit.

nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Férfiaktól azt várják hogy dugjanak meg minél több nőt, a nőktől meg hogy ne adják magukat bárkinek. Azért érezzük itt a problémát ugye?
nov. 22. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A ,,ne adják magukat bárkinek" nem jelenti azt hogy nincs nyomás rajtuk hogy legyenek párkapcsolatban.

Az egyedülállóság meg az hogy szexelsz egymástól független dolog.

nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, komoly kapcsolaton évek óta nincs, alkalmi kapcsolatom volt néhány. Senki nem vet meg semmiért, nem szívják a véremet és nem várja tőlem senki, hogy minél több nő legyen meg, társaságomból sem tapasztaltam még ilyet. Akit kinéznek ilyesmi miatt, az váltson társaságot. Senkinek semmi köze a magánéletemhez és engem sem érdekel senki véleménye a magánéletemről. Magamnak élek, úgy ahogy tetszik és nem másoknak.
nov. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Konkrétan nem lenne olyan ember ezen a bolygón akit érdekelnének az egyedülálló férfiak, ha ezek az egyedülálló férfiak nem tolnák mindenki képébe hogy ők mekkora áldozatok, és milyen rossz nekik.
nov. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Irigykedi szoktam. Főleg mikor a 77. boltba megyünk be a 88. fiszemf@szomért a 99. túlgondolt ötlethez...
nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetne,hogy egyszer az életben úgy beszélünk a nemeket érő atrocitásokról, hogy közben nem köpjük telibe a másikat, mondván "bezzeg azoknak milyen jó"? Most arról is tök jókat lehetne beszélgetni meg vitázni, hogy milyen társadalmi nyomás van a férfiakon, mert hazudik aki azt mondja hogy nincs ilyen. Ha nem arra lenne kiélezve a kérdés, hogy "há de bezzeg a nőknek milyen jó". Most akkor döntsük el, hogy a problémát akarjuk megvitatni, vagy egymást szapulni és túllicitálni.
nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Férfiaktól azt várják hogy dugjanak meg minél több nőt"


Hát én nem tudom kitől mit várnak el, de te inkább ne dugjál meg senkit, jobban jár mindenki.

nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!