Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 30 éves kor miért számít...

A 30 éves kor miért számít késeinek karrier, szerelem megtalálásnak? Én még gyereknek is érzem magamat

Figyelt kérdés

nov. 22. 06:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
4%
Nem mindegy, férfi vagy nő kérdezi. Nőként néhány éved van még mindkettőre.
nov. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Férfi
nov. 22. 06:49
 3/49 anonim ***** válasza:
76%

Nőként sem csak néhány éved van rá.

Sosem késő.

nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem számít késeinek. Valójában neked sem, csak ugye a környezet, társadalom ezt a torzítást írta bele az elmédbe.
nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
85%
Szerintem az számít, hogy Te mit gondolsz erről elsősorban. Ezen kívül nem árt tapasztalatot szerezni mindkét területen. Ez egy tanulási folyamat, kell tenni bele időt, munkát mire beérik. Nem vagy lekésve semmiről!
nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
A társadalom miatt van ez, elvárják tőlünk akár nőktől, legyen gyereked, ha van már mikor lesz a második, de férjed is legyen házasodj. Legyen jó munkád ne függj senkin, mert ha függsz egy kolonc vagy más nyakán, de mondjuk ha nem akkor egy arogáns pcsa.
nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges a sémákat követni, cselekdj úgy, ahogy az érzésed diktálja. Magadnak szeretnél megfelelni vagy a társadalomnak, ez itt a kérdés.
nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
85%
és a férfiak részéről is van elvárás, de nőként nehezebb mikor sokan még mindig üres nézettel vannak és a nők felé jogtalanul.
nov. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz senkinek a véleményével. Élj úgy ahogy Te akarsz. Egy életünk van.
nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
15%
Te nem harminc vagy, hanem max 29, csak szerintem elfelejtettél számolni :D
nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!