Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 30 éves kor miért számít...

A 30 éves kor miért számít késeinek karrier, szerelem megtalálásnak? Én még gyereknek is érzem magamat

Figyelt kérdés

2023. nov. 22. 06:28
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Kicsikém, igen te gyerek vagy. Menj haza gyorsan had tegyen tisztába a mami:-) Lehet cicit is kapsz ha jó kisfiú voltál egész nap és megetted a borsópürédet.
2023. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

A karriert illetően totál mindegy, mert 20 évesen túl fiatal vagy, 30 évesen meg túl öreg. Úgy is csak az számít, hogy kit ismersz vagy kivel dugsz.

A többi meg: nőknek 40 évesen már nem annyira jó szülni, mert úgy járnak, mint Szinetár Dórika, jön a downos gyerek, aztán lehet önáltatni, hogy az milyen csodálatos (lóphaszt).

Valamint nőként olyan 35-38 éves korod környékén hirtelen lerottyansz, akármilyen jól néztél ki előtte. Ha meg le vagy rottyanva, már kevésbé tudsz bepasizni, mert nincs önbizalmad.

Pasik nem késnak le semmiről. Még 70 évesen is lehetnek apukák.

De azt tudjuk persze, hogy te még kisbaba vagy és pelenkázni kell téged, hiszen számtalanszor leírtad már.

2023. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok baba, felnőtt vagyok gyerek ésszel
2023. nov. 22. 15:57
 34/49 anonim ***** válasza:
16%

"Szerintem ostoba, aki 30 évesen proli életet él, 30-as, sőt 40-es években még bőven nem öreg valaki csajozáshoz.


Családos, pocakos prolik meg csak irigykednek erre általában, mert nekik ennyi jutott."


Nem is te vagy nyomorék, hogy 40 évesen még próbálsz csajozni, és nem veszed észre, hogy aki nem a pofádba röhög, az a hátad mögött röhög rajtad és elemzi ki, hogy mennyire szánalmas egy papucs vagy, egy igazi kivert kutya.

2023. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen 26os nem mindenki akar " pulyát, meg feleséget" meg hozzáteszem házat de akkor mi az életcélod pl neked ha ezt így ennyire leszólod? Nem vagyok pocakos proli, nem minden harmincas pocakos elhízott sörös proli. A feleségem sem egy elhízott terhes nő aki felszedett 25-30kilót.Neked mi az életcélod? Nem késő 30-40évesek csajozni, csak ez nem sokak életcélja....Anyucinál lakni 30-40évesen, eljárni " csajozni" meg otthon playstationelni.Érdekes életcélod lehet.
2023. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
17%

#34


Irigység, ha fájna:S


Nagyon irigylem a 30 éves, dagi, 45nek kinéző apukákat mackóban, akiknek valami lerobbant nő parancsol.


40 évesen bele se merek gondolni hogy fognak kinézni.

Majd addigra sokalnak be, mennek rosszlányokozni, mert ingyen senki se dugna velük.

2023. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
17%

#35


Nekem az a célom, hogy jól érezzem magam, amíg élek.

Független legyek.


Ebbe nem fér bele a gyerek, mert számomra az egy nyűg, ahogy a gyerekesek nagy részének is, csak nem ismerik be, így gyűlölnek mindenkit, aki nem szív, mint ők.

2023. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok baba, felnőtt vagyok gyerek ésszel


Nm, te egy pici baba vagy, ezen hisztizel már hónapok óta. Szaladj haza cicilni, lehet anyu még esti mesét is olvas neked ha jó fiúcska leszel.


Édes pici baba.

2023. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
36os, mert a mamahotelben élő harmincasoknak annyi ingyen szex jut igaz?:-D Sorban állnak a szupermodellek hogy a gyerekszobádban szexelhessenek veled :-D A mama pici fiainak is csak a rosszlányokon akad partner, jó pénzért
2023. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért késő, mert 30 felett nehezebb társat találni.. Gyerekrol nem is beszélve.. A karrier meg belefér.
2023. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!