Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha (egy téli...

Mit csináltok, ha (egy téli napon) elromlik a hajszárítótók? Aznapra beszóltok, hogy nem mentek, vagy hogy késni fogtok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon nevetséges kérdés, de komolyan eszembe jutott. :') Mostanság fogom megkapni életem első fizetését, és azon töröm a fejem a xartenger közepén, hogy abból az összegből, amit magamra elkölthetek majd, most vegyek-e hajszárítót tartalékba, mert mi van, ha a közeljövőben fog elhalálozni, és akkor aznapra mit csinálok. Pár éve az utolsó váratlanul adta fel. Napokig a forró konvektor előtt görnyedve és ülve vártam, hogy megszáradjon. Akkoriban még iskolás voltam, a gyakorlati időszak volt a legdöcögősebb rossz időpont erre. Ugye a munka sokkal komolyabb, a megélhetés függ tőle, ahhoz is normálisan kell megjelenni, időben. Az ember (télen legalábbis) csak nem indul el vizes, nedves hajjal.


Nektek van otthon tartalék erre az esetre? Volt, hogy elromlott, és netán a tartalék sem működött? Mit csináltatok?


+ szerintetek most, azaz következő héten vegyek tartalékot? Tudnám mire költeni azt a pénzt, ezért hezitálok, hogy mihamarabb letudjam vagy bízzam a jószerencsére, hogy egy hónapot még biztos túlél. :'D


nov. 27. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Napi First World Problems-kérdésünket olvashatják.
nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mosok soha munka elott reggel hajat, igy ha el is romlik, megszarad.

Gondolkozz elore, ha ennyire aggodsz ezen :D

nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Épeszű ember télen hajnalban nem áll neki hajat mosni.

Ha pedig elromlik a hajszárító, nem száritja napokig a konvektornál, hanem a következő alkalomra vesz másikat.

nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem mosok reggel haját, pláne télen.
nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Este mosok hajat, nem hajnalban.
nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor neked mindenből dupla lesz otthon.. mert ezzel az erővel bármi elromolhat. Sőt, akkor inkább mindenből 3, mert a 2. is elromolhat.


Reggel nem mosok hajat, probléma megoldva. Egy olcsó hajszárító meg kb nem pénz. Bár ezen gondolkodni, hogy bele fog e férni az első fizudba egy 10e-es kiadás.. elgondolkodtató.

nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Totál nem egészséges minden nap hajat mosni.
nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában rövidre van nyírva a hajam.Így akár egy törülközővel is meg tudom szárogatni.. Amúgy miért kell mindennap hajat mosni?Ha nem olyan munkát végez az ember amitől te le megy szennyeződéssel,akkor szerintem fölösleges naponta megmosni.
nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Este szoktam hajat mosni. Kétszer áttörlöm aztán megvárom míg megszárad. Igaz emiatt általában későn fekszem, ami hatással lehet a másnapi kelésre, de ez legyen a legnagyobb probléma:D

De van, hogy megunom és lefekszem vizes hajjal. Akkor sem történik semmi.


F30

nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig este mosok hajat es utalok hajat szaritani, kb csak disznek van itthon. Neha azert hasznalom. Torolkozot teszek a parnara, reggelre megszarad es tok jol be is all :)
nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!