Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 évesen visszasírom a...

28 évesen visszasírom a 2000-es éveket, mert jobb volt. A mostani évtized jobb lenne?

Figyelt kérdés

nov. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem az évtizeddel van baj, hanem azzal hogy már nem vagy gyerek. Ha most lennél 10 éves, akkor harminchoz közel a 2020as éveket hianyolnád.
nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az 1# jól mondja, így 30 évesen velem is ez a helyzet. 20 évvel ezelőtt se lett volna jobb 30 évesnek lenni szerintem. Én is inkább a gyerekkort hiányolom.
nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Megvan a gyerekkor szépsége és szörnyűsége. Én most 31 évesen szívesebben élnék a 70es vagy 80as években. Lélektelenség, felszínesség tükröz sok embert. Zokogni tudnék a magánytól, mert nem lehet senkivel sem normálisan megismerkedni. Egyszerűen utálatos ez a korszak, utálatosak az emberek.
nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Persze hogy jobbak voltak a 2000-es évek, mert akkor még nem volt fidesz rémuralom...
nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én biztos nem vagyok 30😃😃
nov. 27. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik nekem is!!!
nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Elő lehet jönni mindig azzal, hogy gyerekként persze hogy minden is jobbvolt, de ettől még tényleg igaz, hogy az emberek összességében közelebb voltak egymáshoz ~2007-2010 előtt, mint azóta, és ez egyre rosszabb. Teljesen mindegy, hogy gyerekként vagy tiniként, ha valaki egyszer megtapasztalta, hogy mennyire más volt az emberek egymáshoz való hozzáállása régebben, akkor egy pillanat alatt feltűnik, hogy egy pokoli disztópia ez a mai virtualizálódott, leértékelődött kapcsolatok kora.


Persze hogy régen sem volt tökéletes, de legalább egy világban éltek az emberek, ma viszont olyan, mintha mindenki be lenne zárva a saját buborékába, és óriási energiát kell beletenni, hogy egyáltalán sikerüljön megtalálni a közös hangot egy másik emberrel. Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki szerint ez normális.

nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Én azt sírom vissza abból az időből, hogy sokkal több volt a vékony ember, a nők is csinosabbak voltak, mondom ezt hetero nőként. Nekem a disco zenék is jobban tetszettek akkor, mint most. Én 90-ben születtem. A gyerekeknek szóló műsorok is jobbak voltak, a tv-ben ment csak tudásalapú műsor. Akkor még társas kapcsolatok voltak, ma még inkább társas magány van.
nov. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ne hasonlítsuk már össze a 2020-as éveket a 2000-es évekkel!
nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!