Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Befejeznétek ebben az esetben...

Befejeznétek ebben az esetben az egyetemet?

Figyelt kérdés
Ha a programozást tanító tanárotok megmondaná hogy visszafelé fejlődtök az év eleji teljesítményetekhez képest.

nov. 28. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem… mondanak mindenfélét mindenféle tanárok 😅 így nem lehet élni az életet

Vagy a gimiben csak ennyire tündéri tanáraid voltak hogy nem szoktál hozzá?

nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Egy tanár véleménye miatt nem adnám fel.


Bebizonyítanám neki, hogy képes vagyok elvégezni az egyetemet.

nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanár is ember, és tud hülye lenni. Te hogy érzed? Élvezed? Érted nagyjából? Akkor maradj ott. Ha nem, akkor nem.
nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem élvezem. Nem is értem
nov. 28. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Már megint ez a programozós kérdés, múltkor már végeztél a Dunaújvárosi Egyetemen mérnökinformatikán, csak nem tudtál programozni mert sokat puskáztál, most meg mégsem végeztél?
nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta egy kiégett szemét professzornő, hogy engem el kellene tiltani a pályától, amint megvan a diploma. Egy másik lehülyézett a négyes zh miatt, mert aki nem hibátlant ír, az nem való ide.


9 éve dolgozom a diplomának megfelelő végzettséggel, nagyon jó vagyok abban, amit csinálok, a cég telenyom bónuszokkal.


Egy-egy megjegyzés semmit se jelent.

nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen programozásról van szó melyik egyetemen? Az ELTE-n végeztem proginfó-n, elég sok nyelvet ismerek (C, C++, Java, Python, Web (HTML, CSS, PHP, Javascript, stb), ha szeretnéd, megpróbálhatok segíteni, ha csak az a baj, hogy nem érted. Azokkal a tanárokkal pedig nem lehet sokat kezdeni, akik leszólják a diákokat. Ahhoz, hogy egyetemen taníts, nem kell pedagógus diploma. Az élet még fog sajnos ilyen embereket eléd hozni, meg kell tanulni őket kezelni.
nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!