Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen hogy kéne átlendülnöm...

Ezen hogy kéne átlendülnöm úgy, hogy ne gondoljam azt magamról, hogy semmit nem érek?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori: Nagyon-nagyon tetszik valaki, de ő semmi jelét nem mutatja, hogy akarna tőlem bármit is és van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy amikor ér egy csalódás, akkor hajlamos vagyok önmarcangolásba kezdeni és olyankor nagyon a padlóra tudok kerülni a negatív gondolataimtól . Most is nagyon csalódott vagyok, de el akarom kerülni a padlót.

nov. 28. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked miért nem kezdeményezel?
nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
#2 valahogy nyitni kellene felé, de sajnos én nem tudok ebben segiteni, hasonloan nehez nekem is
nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 & #2 Azért, mert nem mutatja semmi jelét, hogy akarna tőlem bármit is. Totál hülye vagyok az ilyenekhez, ezért angol fórumoktól kezdve oda-vissza elolvastam már mindent, hogy mi számíthat ún. “jelnek”, meg mi nem és mi csak a nézésig jutottunk, ami nagyjából a semmi kategória, nekem mégis sikerült nem a helyén kezelni és beleélni magam egy olyan helyzetbe, ami sose létezett. Ezek után szerintem teljesen felejtős.
nov. 28. 21:10
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
sajnos amit megtanultam hogy erre nem szabad várni(mármint a jellel), nekem is olyan szerelmem van aki nem is ismer, 2 évvel fiatalabb... és kurvä nehéz ugy hogy nem tudja ki vagyok ötletem sincs mit kéne tenni
nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
#2 és 4 voltam sorry
nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Akkor tényleg ugyanabban a cipőben járunk, csak az én esetemben nagyobb a korkülönbség, nem ismer (csak látásból), a nevét egyébként tudom, de ez is a saját kutatásom eredménye.
nov. 28. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
De hogy tudsz szerelmes lenni valakibe, akiről semmit nem tudsz? Nem ismered meg semmi? Csak külső és képzelgések alapján?
nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy szerelmes vagyok.
nov. 28. 21:44
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 lehet nekem irta

És #7 azert mert figyelem mar annyira, kozossegi oldalakon is plusz az anyjat ismerem valamellyest xd

És latom rajta hogy igen!

nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 jaja nekem is sajat kutatas volt

Ha nekem lenne vmi tokeletes szovegem megszolitashoz szerintem nem vàrnék tovabb

nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!