Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha így megaláztak?

Mit tegyek, ha így megaláztak?

Figyelt kérdés

Vettem egy lány barátomnak (nem vagyunk együtt, csak barát.) egy vibrátort, ezt a munkavezetőm végig nézte, ez már pár hónapja történt. Erre ma beszólt:

"Jajj jut eszembe, láttalak vibrátort venni, igaz?"

Nyilván erre rávágtam, hogy "Nem".

Erre elő vette a telefonját, és mutatott egy videót, a videóban az állt, hogy leveszem a polcról a vibrátort.

Erre ezt kérdezte:

"Mit csinálsz vele? Este nyomkodod fel magadnak, vagy mi?"

Mondom, hogy: "Nem magamnak vettem"

Erre ő: "Mi? Anyádnak?"

Válaszolni sem volt időm és ott hagyott.

Erre megy oda mindenkihez és mindenkinek megmutatja a videót mindenki rajtam nevet, végül amikor megyünk haza azt mondja na szevasz műfasz király. És akkor röhely volt körülöttem, hogy szégyelltem magam..

18 éves vagyok, és tényleg a csaj barátomnak vettem....



nov. 30. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél ilyesmit ismerőseid előtt!
nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
"Nem magamnak vettem, de tény inkább ilyet tolnék, minthogy egy olyan nyomorék érjen hozzám, mint te"
nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha magadnak veszed sincs hozzá köze. Ha tudsz válts munkát.
nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem előtte kellett volna odaadnod neki, az meg beteg, hogy még videót is készített. Ez személyiségi jog.
nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Hogy nézte végig, ahogy veszed??? Miért vetted meg, ha ott volt??? Szexshop? Akkor nyilván a műszakvezető se 2 kg cukorért ment oda.

Én tuti azt mondtam volna, hogy "neked vettem, hogy végre hozzád érjen valami." "Neked vettem, mert láttam, hogy nem merted megvenni magadnak" vagy valami ilyesmi :D

Vagy az anyádnak kérdésére evidens a válasz, hogy "nem, a te anyádnak vettem"

nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

A munkavezetőd egy köcsög, plusz személyiségi jogokat is sértett azzal hogy levideózott engedély nélkül.

Pereld be.

Viszont a másik oldalon az is kérdés, mi a bánatos francnak veszel egy csajnak vibrátort, ha nem is jártok? Ez is elég beteg mondjuk.

nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyázós duma után valszeg állon vágtam volna. Addig a pontig nem érdekelne a dolog.
nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok. A feljelentés viszont nem egy rossz gondolat. Ha nem is lesz eredménye, legalább kicsit idegeskedik a nyomorultja.
nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem láttam, hogy ő körülöttem volt, amikor megvettem...

Sőt, direkt figyeltem, mert cikinek tartottam.

Amúgy azért vettem neki, mert azt mondta, hogy "úgy se mered megvenni" - ezért nyilván megvettem

nov. 30. 17:35
 10/15 A kérdező kommentje:

"Az anyázós duma után valszeg állon vágtam volna. Addig a pontig nem érdekelne a dolog."


Én is állon vágtam volna, de ha bekerül a munkakönyvembe, és ha itt egyszer felmondanák többet nem vennének fel sehová..

Ezt a helyet meg nem akarom itt hagyni... Elég jól keresek, anyáméknak is tudok segíteni, és végre nem érzem magam itthon egy senkinek...

nov. 30. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!