Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megaláztak! Hogyan gyözhetném...

Megaláztak! Hogyan gyözhetném le a szégyent?

Figyelt kérdés
segítséget szeretnék kérni.leginkább tanácsot.a külföldi munkaadóm elég vehemens ember.legutóbb egy kisebb figyelmetlenségemen elkezdett üvöltözni velem(az h ordított már többször is elöfordult),káromkodott a székeket borigatta.még sohasem fordult ilyen elö,de ott helyben inkontinencia gondjaim adódtak...sajnos eléggé szorongásos vagyok,az apám alkoholista,gyerekkoromban sokszor ordított v lepofozott,ha nem tetszett neki valami.azóta is kiröhögnek az emberek,akik ott voltak,vagy teljesen hülyének néznek,mintha fogyatékos lennék.annyira szégyellem magam.mit tehetnék,félek h ha ezt megtudnák a barátaim,szeretteim ök is kinevetnének és h sohase fogok társat találni emiatt a szégyenfolt miatt.
2011. okt. 2. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

ahogy látom hatalmas önbizalomhiányban szenvedsz! ezen változtass, állj ki magadért! ha a főnököd még egyszer ilyet csinálj, szólj vissza nyugodtan! ha kirúg, akkor keresel másik munkát. tudom, hogy az sem könnyű, de nem úgy fogsz melóba menni, hogy görcsben áll a gyomrod.

gondolom pasi vagy. elárulok egy titkot: akármilyen ronda vagy, de ha kigyúrt tested van, tapadni fognak rád a nők. ezt már megfigyeltem. kezdj el te is kondizni, ezzel növeled az önbizalmad.

ha egyedül nem sikerül kimásznod a gödörből, akkor keress fel egy pszichológust. barátnőd, élettársad van?

2011. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Én ha bepisiltem volna vagy rosszabb esetben a székletemet nem tudtam volna visszatartani,akkor elmentem volna orvoshoz,mert a inkontinencia egy betegség,amit lehet kezelni.Majd ha bizonyított hogy ebben a betegségben szenvedek,felmentem volna az ordíbálós főnökhöz akinek elmondanám,hogy a betegségem miatt,és azt hogy ő ordibált hozta ki belőlem azt a szégyent.Ha még egyszer így megaláz,és így ordibál,be fogom perelni..Külföldön elég komolyan veszik a munkahelyi pereket.

A kollégáknak meg simán elmondanám aki a szemembe röhög,hogy B+! te is bepisilnél ha inkontinenciás beteg lennél! Akkor én most röhögjelek ki mert te meg szemüveges vagy??

Ne hagyd hogy ég jobban megalázzanak.A betegség nem szégyen.

2011. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat.!!!(egyébként lány vagyok.22 éves.)
2011. okt. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!