Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem veszem észre, ha megtetsze...

Nem veszem észre, ha megtetszek valakinek?!

Figyelt kérdés
Ti mikből veszitek észre, ha tetszetek valakinek? Nem az egyértelmű dolgokra gondolok, hogy odamegy és közli, hogy tetszel, hanem apró, sejthető jelekre. Várom a válaszaitokat!

nov. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Sokat néz (engem a barátnőm állandóan bámult, pl:. munkahelyen, mielőtt összejöttünk volna


- Ha ránézel egyből elfordul, ezt 2 esetben szokták, 1. ha irtózatosan tetszel neki, 2. nagyon szégyenlős (barátnőm esetében az első volt, nem szégyenlős amúgy :D)


- Ha más nővel beszélgetsz, azt nagyon utálja, és hangot is ad neki ha kicsit sértődősebb fajta (nálunk így volt, mindig azt mondta, hogy menjek csak "xy"-hoz aztán akkor beszélgess vele meg hívd el valahova nem érdekel, nem a f*szt nem)


- Ahányszor megszólalsz a közelében, mindig arra figyel, sosem másra, még akkor sem, ha közvetlenül vele beszélget más, pl:. a barátnője, vagy munkatársa stb. (dettó, akkor ütközött ez nagyon ki ha éppen a csoportvezető beszélt hozzá, meg a számítógépen csinált valamit, de közben engem nézett)


- Balf.aszkodik a közeledben, pl:. leejt dolgokat, tesze tosza lesz hirtelen ha te megjelensz stb. azt sem tudja mit beszél, üres pohárból akar inni meg ilyenek (mint minden más, ez is munkahelyen látszott leginkább, mert nem mindig voltunk egy helyen, de amikor igen, akkor egyből lehetett látni, hogy ami eddig gördülékenyen ment, az most onnantól hogy megjelentem már nem, ebédlőbe meg amikor mellé ültem akkor mindig valami ilyen volt, üres pohárból akart szegény inni, aztán rájött hogy meg kéne töltenie, a levest villával akarta enni stb. :D)


- Ha elmegy melletted, és visszanéz az is jel (ebből problémája is volt szegénynek, nekiment a területvezetőnek miközben hátra fele figyelt, tudom, mert észrevettem :)


- Ha online térről van szó, akkor szinte mindenedet likeolja (ez kicsit gáz, meg tini szokás, de igaz sajnos, felnőtteknél is :D)


- Feltűnően kicsinosítja magát, és amikor a haját "lobogtatja", az csak akkor van, amikor te is ott vagy, és közben téged figyel (sokszor csinálta ezt, persze utána azt mondta, hogy zavarja a nagy haj, mert mindig az arcába lóg, igen, az arcába, ami egyébként rák vörös volt mindig, ha hozzászóltam :D)


- Felveszi vagy felveheti akár a rossz szokásaidat is, ja meg a ruháidat (dohányoztam anno, és amikor kimentem a dohányzóba, akkor jött ő is, persze csak a barátnőivel, majd rágyújtott, pedig nem cigizett soha előtte, szegény be is ájult majdnem)


- Ha megemlíted előtte, hogy egy másik lánynak milyen szép - mondjuk barna haja van - akkor képes rá, hogy csak azért, hogy neked tetsszen, befesti ő is barnára. (barátnőm kezdetben szőke volt, aztán kibukott a számon, hogy "xy"-nak szép barna haja van, következő héten már neki is az volt, ilyen szőke melírral a végén, ez nekem nyilván csak később esett le)


- Ha megérinted, akár véletlenül, akár nem, akkor vagy rák vörös lesz a feje, vagy csak elmosolyodik, és a haját pl:. a füle mögé "teszi", a nyakláncát fogdossa stb. tehát egyértelműen tetszik neki a dolog (sokszor szórakoztam ezzel anno :D, akkor már tudtam, hogy itt van valami)


- Ő is megérint téged (!), és nem csak akkor ha muszáj (persze csak egy pillanatra, kivéve ha nagyon bátor, mert akkor beletúr a hajadba, megszaglászik :D megdícsér stb.


- Na, és ha ezek után, még mindig nem vetted a lapot, akkor meg baromira megharagszik, mert gyűlöli azt, hogy nem hívod már végre el valahova, pedig ő nem véletlenül csinosítgatja magát!


Kb ennyi. :) Saját tapasztalat, plusz más lányoknál is hasonlóak voltak, csak még suliban pl:.


Ezek a jelek egyébként külön külön nem értelmezhetőek úgy, hogy tetszel neki, de minél több stimmel, annál biztosabb, hogy itt bizony nem csak egyszerű szimpátiáról van szó, hanem többről.

dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, sose tetszettem senkinek. Inkább arra tudnék példákat mondani hogy milyen jeleket adnak a nők ha okádni tudnának annyira undorodnak tőled.
dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyeneket?
dec. 1. 01:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vettem észre.... Konkrétan a találkozó után esett le, hogy a srác ezt randinak szánta....kellemetlen volt utána kissé...
dec. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!