Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy nagyon megtetszett neked valaki, és utána mikor kiderült hogy van párja, akkor ez neked nagyon rosszul esett és szomorú voltál?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt már ilyen:(
Sose volt ilyen
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem rinyáltam inkább lenyúltam.
2022. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyen helyzetben nyugtáztam és túlléptem rajta. Persze, fájdalmas, de ez is az élet része és tudni kell kezelni.
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez van :(
2022. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem (szerencsére) még nem volt ilyen, mert, mikor elkezdtek ezek a foglalt emberek tetszeni, az még nagyon a barátkozós fázisunknak az elején volt és csak annyit kellett mondaniuk, hogy "a barátnőm" és így az agyam egyből kihúzta őket a potenciális jelöltek listájáról, mert valahogy nincs kedvem senkit elszeretni a párja mellől, erkölcstelennek tartom.

Viszonzatlan szerelmi helyzetben pedig mindig az volt, hogy egyikünk se volt foglalt, de vagy én nem tetszettem az illetőnek (ki szoktam fejezni a szándékaimat, nem csak a galambot várni) vagy én nekem nem jött be, akinek tetszem.

2022. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, de még hányszor.
2022. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig így történik. :(
2022. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül 😔
2022. febr. 14. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el kérdezo felejtsd el

Mast nem tudsz tenni

2022. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!