Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mielőtt meghalok hogy érhetném...

Mielőtt meghalok hogy érhetném el, hogy egy kis szeretetben legen részem?

Figyelt kérdés

Nem akarom magam megölni vagy ilyesmi, csak szerintem nem leszek hosszú életű és.. hát már egyre inkább az van bennem soha senki nem fog szeretni.

30F


dec. 3. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szeress önzetlenül, hogy más is tudjon téged szeretni!!!!!
dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

trollkérdés, trollválasz. Arányos csapás.


Ha még egyet lehet csapni, akkor az a legfontosabb, hogy ne nyávogj, mert az nagyon gáz, ráadásul magad ellen fordít. Inkább azt keresd, ami jó benned. Pl az, hogy érzékeny vagy, érdeklődő, kíváncsi és érdekel más véleménye, ez nagyon jó irány. Ezek fontos, jó tulajdonságok. Meghalni ráérsz, amikor eljön az ideje. A nyávogás nem szerencsés tulajdonság, mert elriasztja tőled az embereket. Ha ezt a szöveget élőben előadnád nekem, akkor kerülnélek, nem azért mert nem érzek veled együtt, hanem azért, mert nem akarok ilyen rossz dolgokkal foglalkozni. Te is inkább foglalkozz jó dolgokkal, ami támogatja a személyiségedet. Pl fuss napi félórát. Mindjárt jobb lesz a hangulatod.

dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy előbb önmagadat tanulod meg szeretni. Ez traumafeldolgozásban, önismeretben lehetséges. Neten nem.
dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Én neten is szeretem magam:)
dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az előzőeknél egyszerűbb megoldás, ha veszel magadnak egy golddiggert. Ő elhiteti veled arra a rövid időre, hogy szeret és a kisujjadat sem kell mozdítanod a mentális egészségedért, lelki fejlődésedért.
dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sokba kerül és válogatósak
dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!