Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted bárki le tud élni...

Szerinted bárki le tud élni 40-50 évet szeretetben (ami nem azt jelenti, hogy nincsenek veszekedések) egy másik emberrel házasként? F/18

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért nem sikerül azoknak, akiket képesnek tartasz erre, ha nem, akkor mik azok az akadályok, amik egyes/minden embernek ellehetetleníti azt?

2020. júl. 23. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pótnagyszüleimnek sikerült :)

Még gyerekként 13-14 évesen szerettek egymásba és most 63 év házasság után 82-83 évesen is szeretik egymást.

Szerintem azért, mert példátlan humorral állnak hozzá az élethez és nem fekszenek le aludni addig amíg haragban vannak.

2020. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Bárki nem képes rá, csak az, akinek magas az érzelmi intelligenciája. És hát ugye az ilyen emberből kettő kell.
2020. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, csak a legtöbb ember inkompetens egy párkapcsolatra és nagy részük az is marad. Az átlagember ostoba, nulla önismerettel és nulla felelősségtudattal. Rendszerint felad mindent, menekül, élvezkedni akar esztelenül. Ezért van olyan kevés kiválóság is az élet más területein, mert ahhoz is kicsit többet kellene gondolkodni.


De aki ráérez a kapcsolat ízére és vállalja a vele járó felelősséget, kommunikál, van önismerete, nem húzza el a belét az első problémánál, nem durran ki az agya a szextől és társai, annak azért összejön ez. Én legalábbis ettől az embertípustól láttam hosszú, boldog kapcsolatokat.

2020. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

*akkor mik azok az akadályok, amik egyes/minden embernek ellehetetleníti azt?


hűtlenség,önzés, pénzéhség, intolerancia, hazugság, árulás és nagyfokú felelőtlenség

2020. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

En leèltem volna az életem az elsö pàrommal is 14 éves koromtol.

Vagy akàr a màsodikkal.

Ma sem gondolom màsképp.

Csak hàt ök meg nem. Hàt kb ezèrt.

2020. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

5# vagyok.anyàt is kerdeztem erröl manapsàg miert nem lehet szüzen ferjhez menni?

Erre azt mondta kellenek a tapasztalatok az meg neha pofonokkal jar.

De kerdeztem vissza minek kellenek a tapasztalatok miert nem lehet szüzen ferjhez menni es az elsövel leélni az életet?

Nem ertem ma sem hogy mulik el a szeretet szerelem masokban. Bennem nem szokott :(

2020. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#5 sajnálom hogy így alakult, remélem találsz valakit aki viszonozza hűségedet

2020. júl. 23. 19:17
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehet megesnek felrelepesek evtizedes kapcsolatban. De sokan fel tudnak àllni ilyenböl is mert erösebb a kapcsolat.

A hüseg/hütlenseg az màs tema sztem.

2020. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem, erre vagyunk programozva. Lehetni lehet, van rá példa.. de az ösztön nem az.
2020. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárki nem tud így leélni egy életet, de van rá példa.

Mi ebben a hónapban ünnepeltük az 55. házassági évfordulónkat, boldogan széles családi körben. Ennek titka a kompromisszumra való készség, a másik nézetének az elfogadása (akár kompromisszum árán is), a viták gyors befejezése, tudatosítani kell azt, hogy nemcsak nekem lehet igazam, valamint az esetleges mosolyszünet mielőbbi megszakítása, stb.

2020. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!