Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fèltek az öregedèstől?

Fèltek az öregedèstől?

Figyelt kérdés

Külföldön èlek ezèrt csak most fedeztem fel a Friderikusz Èletünk Törtènete cìmű szuper műsort.


Elkèpesztő volt làtni az àtalakulàst ès ahogy kihozta a sìràst a vendègekből az, hogy 30 èvet öregedtek.


Fèrfikènt èn is megkönnyeztem mert bele èltem magamat, hogy mi lenne ha èn ülnèk ott ès làthatnàm a pàromat ès magamat is megöregedni.


dec. 4. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, nem félek töle.

Elmúltam 60, öregebb lettem ugyan, de sok mindent megéltem, elértem, és még sok célom van, amit el szeretnék élni. A párommal sok éve élünk együtt, ezt sem szeretném, ha nem lett volna.

Fele ennyi idösen sokkal kevésbé éreztem magam jól, mint most, testileg is meg szellemileg, érzelmileg is

dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nem mondom azt, hogy hű de nagyon várom, de elfogadtam az élet velejárójaként. Amint öregszem annál inkább úgy élek ahogy szeretnék és emiatt egyre jobban érzem magam a bőrömben. Nem szorongok már úgy, mint huszonéves éves koromban, okosabb döntéseket hozok, jobban ismerem magam, megtanultam határokat állítani. Én csak az idősebb kori betegségektől tartok, de amit én tehetek az ügy érdekében azt megteszem - normális táplálkozás, mozgás, stressz minimalizálása, rendszeres vizsgálatok ahogy elő van írva.. Ezen kívül már nincs ráhatásom, tehát nem stresszelek rajta. Ha beüt valami, ráérek akkor elkezdeni aggódni :)
dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos értelemben... Ijesztő lenne öregen felkelni, és rájönni hogy elherdáltam az életemet.
dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavar, de elfogadtam, hogy együtt jár az élettel. Zavar, mert úgymond nem éltem annyit, amennyit lehetett volna fiatalként, és idősebbként már nem lehet úgy. Nagyon sok időt elpazaroltam az életemből. ( Részben saját hibámból) Zavar, hogy egyre több betegség jöhet. Csökennek a lehetőségek. Gyorsabban fáradok, öregen fogok kinézni, ami nálam nem fog jól álni. Meg persze közeledik az életkor vége is. Szóval zavar, de belenyugodtam, hogy ez egy elkerülhetetlen dolog, hacsak nem halok meg hamarosan.
dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem az oregedestol felek otven eves hervado szepsegkent, hanem hogy minden erzesem ellenere nincs biztositek a halal utani letezesre.
dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ÉPPEN ANNAK ÖRÜLÖK, hogy ha meghalok, utána nincs semmi más!
dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem félek mert tisztában vagyok vele.


Attól félek inkább, hogy épp ésszel és testileg épen, vagy járóképtelenűl, agyilag leépülve halok meg...


Persze ettől függetlenül nem örülök neki h elszállnak a fiatal éveim amikor még kinézek valahogy és lehet élvezni az életet, mert öregként már nem lesz ugyanolyan.

dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogy másokat zavar.
dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a meghatot?
dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9#


[link]

dec. 5. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!