Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltek az öregedéstől? Nem...

Féltek az öregedéstől? Nem akarok idős lenni egyszerűen, csúnya leszek és jönnek a betegségek, minden nyavalya.. Valahogy ezt nem tudom feldolgozni magamba.

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 13:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Én csak attól félek, hogy fizikailag annyira legyengülök, hogy teljes ellátásra szorulok, viszont szellemileg nem lesz bajom és ezt a kiszolgáltatott helyzetet érzékelem is. Bár ez megtörténhet akar egy baleset következtében is... magától az öregedéstől nem félek, sztem magad kíméled meg, ha elfogadod, hisz tenni ellene nem sokat tudunk
2020. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy...???
2020. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
24
2020. dec. 17. 14:04
 4/26 anonim ***** válasza:
34%

Honnan tudod, hogy csúnya leszel...?

A párod kétszer ennyi idősen is pont ugyanolyan szépnek fog tartani, mint most.


Olyan dolgon meg tök fölösleges ELŐRE rettegni, hogy betegségek, meg mittomén....

Az élet természetes rendje, hogy senki nem marad 24 éves.

2020. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha odafigyelsz az egészségedre, a rendszeres mozgásra, a helyes táplálkozásra, akkor sokáig maradsz fiatal, mert rengeteg betegséget meg tudsz előzni egy ilyen életmóddal. A lélek pedig addig marad fiatal, amíg úgy gondolkodol, és úgy érzel. Minden csak rajtad áll.
2020. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5: Tudom, csak ki ne akarna fiatal gyerektestben maradni ? Olyan 18-19 évnél szívesen megálltam volna idősödésben.
2020. dec. 17. 14:17
 7/26 A kérdező kommentje:
Ki ne akarna egész életében szexi tizenéves maradni? (no pedo)
2020. dec. 17. 14:20
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

7: (4-es voltam)


SOHA nem éreztem magam annyira jól a saját bőrömben, mint 40 körül! fiatalabb koromban mindig volt valami, amivel nem voltam elégedett magamon. 40 éves koromra megtanultam elfogadni magam, a három gyerekem már valamennyire önjáró lett, a karrierben is a helyemre kerültem...

2020. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
5-ös vagyok: tizenéves nem akartam maradni, de 40 éves szülinapomat mindenáron el akartam kerülni. Másnap reggel megnéztem magam a tükörben, és láttam: semmi változás, ugyanolyan maradtam, mint előtte 1 nappal!
2020. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
De csak szerinted.
2020. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!