Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már úgy hogy a főnökötöne...

Volt már úgy hogy a főnökötönek nem úgy szóltatok ahogy akartatok?

Figyelt kérdés
PL erélyesebben vagy kicsúszott egy káromkodás a szátokon a munkahelyen

dec. 4. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. B*meg-eltem neki. Igaz, csak válasz volt, mert előbb ő b*meg-elt nekem, de csak full reflexből mondtam neki vissza xD
dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mindig eltervezem, hogy majd jól elküldöm az anyjába, de amikor helyzet lenne, akkor inkább becsicskulok.
dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan főnökkel eddig még nem találkoztam, aki ezt kihozta volna belőlem, arrogáns, személyeskedő vicceket mesélő, a rossz hangulatát másokon levezető csoportvezetővel már igen. Ahogy elkezdtem visszaszólni, fokozatosan békén hagyott, de mivel a főnök is rápirított a sok panasz miatt, már az új munkásokkal se csinálja azt, amit velünk.
dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Alapvetoen nem vagyok mosolygos de kisebbségi komplexusos nárci főnökünk van akire jobb ha kedvesen mosolyogva köszön az ember mert képes mindent magára venni aztán puffogva dirigálni

Na es egyszer elfelejtettem felvenni bájvigyort es sima normal rövid joreggelttel mentem el mellette. Aztán később nem győztem cukiskodni kedveskedni hogy nehogy az együttműködés rovására menjen.


Másik amikor egyszer sokat rohangáltam fel le a lépcsőn a melohelyen aztán szorakoztam azzal hogy lóg a nyelvem es lihegek erre pont jött a főnök. De csak nevetett egyet:D

dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rá is b@sztam az ajtót!
dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mert a főnköd szerinted mindent megtehet??
dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig előre eltervezem, hogyan/mit mondok neki, de nem jön össze. Volt, hogy flegmáskodtam, de hamar visszafogtam magamat.
dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 neked biztos vmi brutál jó munkád lehet, ha képes vagy elviselni egy ilyen főnököt.
dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze aztán ki is b.szott aznapra.

De este jött a telefon, ugy jössz azért dolgozni😅

jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem isten ő az is egy beosztott végzi a munkáját ...ha végzi...
jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!