Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy alakult az életed ahogy...

Úgy alakult az életed ahogy tervezted?Ha nem akkor min szeretnél változtatni és mit teszel érte?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálam már a fogatatásomkor kiderült, hogy minden apró dologért segítség nélkül, gátló közeggel a hátamban kell majd megharcolnom. Sok szörnyűséget éltem át gyerekkoromban, majd kamaszkoromban, mire meglett felnőttként elkezdhettem rendesen felépíteni az életemet és a lelkivilágomat. 30 évesen tudtam csak egy piacképes szakmát letenni, lett férjem, gyermekem, házam, és a férjem családjában végre megismerhettem a szeretet és az összetartást. Nincs valami nagy célom már, csak fenntartani amim lett. Nincs nagy keresetem, nem vágyom már többre az életben. Szeretném látni felnőni a lányom, boldognak látni. Őszintén mondom, hogy nekem elég ennyi.
2023. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nagyon nem... Elhitették velem, hogyha tanulok, akkor egy nyugis életem lesz, sok pénzem, de nem kell megszakadnom a munkában. Úgyhogy gimi végéig kitűnő voltam rengeteg dícséretessel, versenyekre jártam, gyakran háttérbe helyeztem azokat a dolgokat, amik örömöt okoznak..., lassan végzek a mesterrel, de nagyon nem látom, hogy fog jönni a (végtelen) pééééénz.


Az utóbbi pár évben igyekeztem változtatni, a tökéletes helyett megelékszem a megfelelővel, több időt szentelek a hobbijaimra és igyekszem átprogramozni magam, hogy megtaláljam a jelenlegi helyzetemben is az örömöt és kevésbé az anyagi javaktól függjön a boldogságom. Voltam szakembernél is, egy ideig jó volt, aztán nem folytatódott a javulás és úgy döntöttem, hogy nem szórom erre tovább a pénzt...

2023. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban alakult. Azt gondoltam, hogy ahol most tartok, azt el se fogom érni halálomig, erre már nem kicsivel vagyok az után, és még 30 sem vagyok.
2023. okt. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Úgy.
2023. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ùgy alakult ahogy terveztem. Tenni nagyon nehezen tudok ellene, rengeteg pènz kène hozzà amihez az egy èletem is kevès lenne hogy megdolgozzak èrte. De a remèny mèg èl bennem ès ùgy gondolok sokszor erre az àlomra mintha màr az enyèm lenne. Remèlem ìgy lesz! Sok szèpet Nektek is!🙂
2023. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem úgy alakult. Érettségivel. Semmi. Leszarom. Felkotom magam.

Majd jönnek a Fülöp szigeteki munkások, ők még kapnak mindent.


41/F hajléktalan

2023. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsò mèg van remèny. Ne add fel! 41 èvesen mèg semmi sincs veszve!Csak ha feladtad!
2023. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán..

Pont a napokban olvastam vissza a régebbi válaszaim, amik közt volt olyan, ami arra a kérdésre íródott, hogy hol képzelem magam kb. 25 évesen az életben. Hát :/

Jó, addig még van két évem, de tényleg nem tartok ott, ahol képzeltem, még évekkel ezelőtt. A mai napig nem volt még párkapcsolatom, és az ezekhez kapcsolódó "első dolgok" sem voltak még meg. Sokáig hidegen hagyott az egész téma, de mára már rettenet mód zavar, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok.


Barátaim sincsenek, egyetem elejéig voltak, onnantól koptak ki sorjában. Egyetemen is szereztem párat, vagyis, azt hittem így volt, de elég hamar kiderült, hogy addig voltam jó, míg hasznuk volt belőlem.

Pedig ennyi idősen nemcsak, hogy azt hittem, hogy lesz egy többéves, stabil kapcsolatom, szeretetben, meg minden jóval, de azt is, hogy lesz egy szuper baráti társaságom is. Csak egyik sem jött össze..


Egyetemen viszont sokkal jobban teljesítettem, mint gondoltam volna, pedig tudtam (vagyis inkább reméltem), hogy nem fogok csalódást okozni senkinek sem. A tanáraim többsége is hamar meglátott bennem valamit, és többen beajánlottak egy remek ösztöndíj lehetőségre, amit 2-ből 2x el is nyertem. Szóval az egyetem körül csakis jókat tudok mondani, gyakorlat határeset, de végül mindkettő felülmúlta az elvárásaim.


A szociális életem szeretném rendbehozni, mert nagyon, de nagyon zavar, hogy ennyire silány lett. Igyekszem minden lehetőséget megragadni, hogy emberek közt legyek, még nyitottabban forduljak mások felé, és remélem, hogy most már csak lesz valami pozitív változás.

2023. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az életem meglehetős mértékben következetlen. Az apám engesztelhetetlen maximalista, rendszeresen állandó kábítószeres befolyásoltság alatt élő, amúgy pedofil belga pék volt. Az anyám, Chloé, pedig egy 15 éves lúdtalpas francia örömlány. Az apám nőkhöz járt és italozott, és azt hitte ő találta fel a spanyolviaszt. Néha megdobálta kővel a repülőket. Egy szó, mint száz, egyszerre volt lángész és őrült. A gyermekkorom tipikus volt. Riksakuli voltam a kikötőben, húst daráltam a vágóhídon, ha rossz voltam apám krumpliszsákba kötött és összerugdosott. Mindennapos dolgok. 12 évesen megkaptam az első könyvemet, 14 évesen egy Vilma nevű nő rituálisan leborotválta a zacskómat. Most teljesen olyan, mint egy dohányzacskó. Bámulatos, próbálják csak ki…
2023. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!