Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülés után miért lesz a...

Szülés után miért lesz a legtöbb csaj /lany/no nagyképű mint előtte?

Figyelt kérdés

Ez tényleg nem az első eset ,hogy Bem csak én vettem észre, de miután szülnek ez a ki ha én nem ,mindenkit le néz maga körül, semmibe veszi a másik csajt ?

Ez valami szülés utáni pszichés baj náluk? N30


dec. 4. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Én még egy csajnál se vettem ezt észre, aki a környezetemben van.
dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert azt gondolják, hogy tudták teljesíteni a biológiai "alapelvárást" és emiatt vannak magukra nagyra. Vagy mert tudtak referálni Viktortának is a manikák miatt.
dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én speciel nem szeretnék gyereket legalábbis a közel jövőben biztos !

De az ,hogy pár ismerősöm is ugyan erről számolt be ...csak nem én vagyok a hülye...

dec. 4. 20:21
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan, így legyen valaki őszinte ezen az oldalon. Leírom, hogy én mit tapasztaltam, de mivel ez ellentétes a kérdezőjével, ezért b+, minek kell leszavazni? Csak azért, mert nem ugyanazt tapasztaltam meg, mint ő?
dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, sőt, még a férfiak között is. Egy férfi ismerősöm mondta, hogy csak az számít családnak ahol gyerek van. Szerinte mi gyerektelen házaspárként nem voltunk család. Egyébként elvált pasi, a gyerek a nőnél maradt.
dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én nem pontszám le se fel senkit ,csak el melóztam megint a dolgokon .

Az h te nem találkoztál meg de én és több ismerősöm is tapasztalta.

dec. 4. 20:29
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van sok nőnél, elérték amit akartak, ez van. Párkapcsolatban sokszor a baba az ami miatt tönkremegy az egesz.

Sokszor viszont a baba az ami miatt feltüzelődik újra a kapcsolat, szóval ez sem egyértelmű

dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így romlott meg a testvéremmel a viszonyom, aki szerint mindenki önző aki nem vállal gyereket 😃


Úgy csinál mintha nekem szülte volna a kölkét.


De azt is olvastam, hogy állítólag azok a nők lesznek ilyenek, aki valójában vagy megbánták a gyereket vagy rendkívüli módon irigylik azokat, akiknek nincs ez a fajta kötöttség.



Ezt el is tudom hinni.

dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

"Én speciel nem szeretnék gyereket legalábbis a közel jövőben biztos !"

. Akkor meg is van az ok, miért vetítesz negatív érzelmeket azokra, akik máshogy tesznek.

dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Valahogy ettől mindjárt felsőbbrendűnek érzik magukat.
dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!