Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az üzletemberek egy jelentős...

Az üzletemberek egy jelentős része az iskolai bullykból kerül ki?

Figyelt kérdés
dec. 6. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Először tisztázzuk, mit jelent az "egy jelentős rész". Eleve az emberek egy jelentős része iskolai bully.
dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Mivel gátlástalanok és erkölcstelenek, így igen, mivel az iskolai bullyk is azok, nem véletlenül lesznek iskolai bullyk.
dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában életrevalóbbak ezen emberek, kockázatvállalóbbak, így igen.
dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenről is hallottam már, közvetlen környezetben is.


Azonban az "iskolai bullyk", akik általánosban, illetve gimiben voltak jelen az életemben (nem engem, vagy épp, nem csak engem piszkáltak) a következő pályákon helyezkedtek el:

műkörmös, influenszer, ügyvéd, fogászati asszisztens.


Legalábbis róluk tudok. Az előbbi kettő közül páran már el is hagyták az országot, de olyan influenszerről is tudok, akiből egész felkapott modell lett, TV-ben is sokat szerepel. De olyanról is, aki felnőtt klubokat népszerűsít.. (nem azért van róla tudomásom, mert az ilyesfajta dolgok érdekelnek, hanem, mert egyik, még közös osztálytársunk mondta, hogy ezt pakolta ki XY ide, meg oda történetbe)

dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!