Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokkal kevesebb követője van...

Sokkal kevesebb követője van sok illetőnek és videoja fenn tiktokon mint nekem, akkor miért van az én videóimon mindig csak max. 30 like, de álltalában 9-14 szokott lenni, nekik meg a kevés videoi ellenére egy videójukat 123 an is lkeolják?

Figyelt kérdés
Nekem még sose likeoltak 100 felett sajnos, pedig több ezer követőm van. És sok videom is van.

dec. 8. 08:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok amugy likevadász mert rengeteg követőm van és az jó, csak fura hogy hiába van sok követőm nem likeolnak, mikor szép vagyok és nagyon minőségi jó videókat teszek fel. Bezzeg a homoszexuálisokat 1000 k like van nekik, nem értem.....
dec. 8. 08:33
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szarok a videoid
dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azok:D
dec. 8. 08:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert ha meg facere rakom ki a videoimat a 2000 ismerősömnek, ott meg likeolják elég sokan.
dec. 8. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Mégse vagy szép
dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Élőbe is azt mondják hogy szép vagyok.
dec. 8. 08:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden az algoritmustól függ.
dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi nárcit egy helyen... Megérett a világ a pusztulásra...
dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Azert mondjak azt mert nem akarnak megbántani
dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A videóra érkező lájkok száma egy visszajelzés. Az, hogy te mit hiszel, és a közösséged minek tart, nem feltétlen ugyanaz...
dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!