Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi alapján lesz számodra egy...

Mi alapján lesz számodra egy ember érdekes?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságok alapján?

Itt az oldalon számodra van olyan, akit érdekesnek találsz?


dec. 13. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha ugyanolyan értékei és érdeklődési köre van, mint nekem. Szeresse a death/progresszív metalt és a punkzenét, érdekelje az elvont irodalom, legyen karrierje, magas IQja, ne legyen felszínes ember és legyen nyitott a világra.

Ja, már értem miért nincsenek barátaim 😆


50N

dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

"Itt az oldalon számodra van olyan, akit érdekesnek találsz?"

Talán.

"Mi alapján lesz számodra egy ember érdekes?"

Igazán érdekes? Nem tudom.

dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én pont fordítva nézem, mint 1es. Aki olyan mint én, azon semmi érdekes nincs, elvégre magammal épp elég időt tudok tölteni. Szóval legyen más!


Pl a rettentően érdekes vag ykülönleges (legalábbis általam annak tartott) foglalkozással vagy hobbival rendelkezőket szoktam érdekesnek tartani.


Van egy csaj ismerősöm, fizikus, a napszélről gyűjt adatokat és végez méréseket. Sztem kva érdekes. És ami azt illeti... kimondottan szexinek tartom emiatt:D

dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos egy idegen ember sem tud érdekes lenni számomra.
dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha valami egyedibb dolog a munnkája, pl.: mozdonyvezető, magasfeszültséggel foglalkozó valaki, darus, pilóta, stb.
dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Számomra akkor érdekes és egyben izgalmas egy ember karaktere, hogyha leülsz vele, és úgy mindenről el tudtok beszélgetni, amikor úgy órákon át le nem álltok a témázgatással és csak ömlik belőletek a szó. Hogyha van érzelmi intelligenciája (is),nyitott mindenre,hogy mi az élet értelme, a világ ahol élünk, művészetek, irodalom, pszichológia, ha igazán el tud mélyedni valamiben és nem csak a felszínt kapargatja,mint oly sokan. Valamint nagyon szeretem azokat, akiken látom az élet iránti szeretetet,és picike dolgoknak is képesek örvendeni.

20L

dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Pl ha benti macskás, akvarista, struccokat/emukat tart, goth, emo, fullon tetovált, retro stílusban öltözködik, vegán, stb
dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor van benne valami plusz, valami különleges, ami kiemeli őt a tömegből. Ami nem megszokott, ami egyedi. Ez az egész mind igaz a külső jegyekre, de a belsőkre is, pozitív és negatív értelemben is.


Vannak itt is érdekes tagok, bár sokan nick nélkül írogatunk, így meg nem mindig az igazi. (mondjuk nekem is okkal nincs kint, mert úgy még inkább kötekedősek többen, és képesek felhánytorgatni másik kommenteket, amikkel másik kérdések alatt nem értettek egyet)

dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!